Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty w dwuTlenq.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
GareK
Witam. Jak dodam jakiś kontakt do dwutlenka to później nie mogę go usunąć. Po ponownym włączeniu programu te kontakty dalej znajdują się na liście. Przeczytałem gdzieś, że można je usunąc przy pomocy normalnego tlena... Są jakieś inne sposoby ? :> bo nie bardzo chce mi sie to instalowac ;]
Z gory dziekuje za wypowiedzi tongue.gif
lhs
A synchronizację jak masz ustawioną??
GareK
Yyy... mialem ustawiona do serwera, zmienilem wlasnie do konnekta i wszystko gra smile.gif
Dziekuje :>
Olórin
Jakby niebyło jest to bład w programie który należało by poprawić i zrobić dobrze aby ta opcja nie była wogóle potrzebna
GareK
Nie mial bym nic przeciwko :>
GareK
Ok mam jeszcze jedno pytanie, a niechce zakladac nowego topicu smile.gif
Wszystkie kontakty z tlena widze jako niedostepnych, choc sa dostepne co z tym zrobic ?
Puma
Może autoryzować kontakty ?
GareK
Co do autoryzacji to mam ustawione automatycznie pytaj o autoryzacje nowe kontakty i automatycznie potwierdzaj autoryzacje. Mam cos w tym zmienic?
atol
naciśnij prawym przyciskiem na kontakt i pozaznaczaj opcje w subskrypcji.
GareK
Opcja pobieraj status niechce sie zaznaczyc, jest na to jakas rada? :>

...edit...

ok. juz sobie poradzilem :> dziekuje ;]
Olórin
Dla potomnych tongue.gif Pobieraj status zaznaczy się dopiero jak ktoś zezwoli na to żebyśmy pobierali jego status.
jasiek
jak moge dodac wsztsyskite kontakty z tlena do konekta chodzi mi glownie o kontakty gadu gadu znajdujace sie w tlenie ?
HELP
mlodass
chyba w tlenie jest taka opcja eksportuj liste na serwer gg.

eksportujesz liste na serwer gg, a w konnekcie importujesz liste z serwera gg. jesli Cie dobrze zrozumialem to powinno pomoc biggrin.gif
jasiek
nie ma takiej opcji jakis innny pomysl mozna export ale tylko do pliku
_menic_
QUOTE(jasiek)
nie ma takiej opcji jakis innny pomysl mozna export ale tylko do pliku
a to tez dobrze wink.gif Exportujesz do pliku a w tlenie importujesz kontakty z pliku :]
jasiek
ALE JA CHCE KONTAKTY z tlena do konekta
atol
chcieć to je też chce kilka fajnych rzeczy do tlena, co poradze że nic z tego nie wychodzi.
gilek
QUOTE(jasiek)
ALE JA CHCE KONTAKTY z tlena do konekta

chciałem cię zrugać, dosłownie. rusz swoim baniakiem. exportujesz do pliku [w tlenie], włączasz konnekta, kontakty->gg->importuj->z pliku
jasiek
widze ze madry jestes kolego bardzo tylko ze kontakty w gg to jest .txt a w tlenie .xml biggrin.gif
GL
Ktos inne pomysly ?
Olórin
Przeiceż tlen trzyma kontakty na serwerze....
gilek
olórin chodzi o kontakty gadu w tlenie :]

EDIT: specjalnie dla ciebie zainstalowałem tlena :] więc ustawienia->gadu-gadu->eksportuj kontakty na serwer Gadu-Gadu. i jakbyś nie wiedział co dalej: kontakt->gg->importuj listę-> z serwera gadu-gadu. nie ma za co.
jasiek
dziala jeste bogiem
mlodass
no to zem wczesniej napisał ze eksportowac liste gg na serwer i zaimportowac z serwera w konnekcie a ty mowiles ze w tlenie sie tak nie da :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.