Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyszukiwanie w liscie kontaktow jak w Winampie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
wbodzek
Mysle ze bardzo dobrym pomyslem byloby wprowadzenie takiej funkcjonalnosci jak np w Winamp'ie dla wyszukiwania na playliscie ale dla listy kontaktow np przez nacisniecie jakiegos klawisza bedac w liscie kontaktow otwiera sie jakies okienko w stylu "Jump to file" i pozniej np po Enterze otwiera sie okno rozmowy, moze jeszcze dodatkwowo po kliknieciu na liscie parawym klawiszem otwiera sie menu podreczne jak w glownym okienku:)
Byloby to bardzo przydatne dla osob ktorzy na liscie kontaktow maja po 200 kontaktow (jak np. ja:) i czasem przewijanie i szukanie mimo ustawienia alfabetycznego.

To chyba na tyle....
foxtwo
naciskasz na liste kursorem, na klwiaturze wystukujesz nazwe kontaktu i klikasz enterem... easy :twisted:
wbodzek
ale jest mala roznica ... sposob podany przez ciebie wyszukuje kontakty ktore rozpoczynaja sie od podanego przez ciebie ciagu znakow... a chodziloby o to zeby szukal jesli ten fragment pojawi sie w dowolnym miejscu w mojej nazwie dla danego usera... np zwykle wpisuje do kontaktow w postaci "Imie Nazwisko" duzo lepiej byloby gdybym mogl wyszukiwac po nazwisku:)
Karool_Gda
No też uważam to za przydatną rzecz.
pielgrzym
Popieram! Tak się zachowuje niedościgniona (Foobarowcy nie linczujcie mnie, proszę wink.gif ) Media Library z Winampa smile.gif
bakerss
To wpisuj najpierw nazwisko ;], IMHO nie potrzebne ale jak kto woli :]
atol
przydatne jeśli ktoś nie jest u siebie a potrzebuje zagadać do takiego Xsińskiego a tu same nicki. Po nazwisku by się znalazło (jeśli by było wypełnione)
Spass
rzeczywiście przydałaby sie taka funkcja. jeszcze lepiej jakby dalo sie tez wyszukiwac po miejscu zamieszkania, np. jak mam na liscie kontaktów kilku Piotrków wpisalbym do wyszukiwarki "Piotrek Warszawa". a jesli bym chcial tylko kontakty z danej miejscowosci po prostu wpisałbym ta miejscowosc do 'wyszukiwarki'
Olórin
Chciałbym nadmienić że podobny wątek już był, nawet już nazwe wymyslili dla wtyczki: SzukaczK wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.