Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: błąd o co chodzi :/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
djkwaku
nop własnie dzisiaj stałol się coś dziwnego bo dodałem se qmpele do listy kontaktów i wywaliło mi konnekta tylko jak łącze sięz gg

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x05BD3393 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]


to jest ten błąd i nie wiem co mam robić :/ teraz nie mam na liście tej qmpeli więc wsio powinno być ok a tudalej taka lipa sad.gif HELP bo kurna nie chce przechodzić znowu na gg sad.gif
Aule
A daj troche więcej, bo z tego sie praktycznie nic nie wyciągnie. Zazwyczj jest jeszcze coś po tym.
djkwaku
hmm sorka już daje screena z tego błędu

user posted image

nop i jest tylko coś takiego :/ i nie wiem juz co mam robić bo nie moge się połączyć z serwerkiem gg tzn jak się łączy to wywala błąd w momencie jak by się już połączył z serwerkiem
lhs
Tam jest taki pasek przewijania z prawej - przewiń go może do końca w dół...
djkwaku
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x01EF3393 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 10210(0x1ceec74 , 0x0)(30B) [GG->wXP UI]

Stack trace:
.00003393  [sselsp]



Nastąpi zamknięcie programu!


nop takie coś pisze sorka nie widziałem wcześniej tego paska :|
Sija
jest to wina oprogramowania Steganos [Internet Security or sth.]
djkwaku
możliwe zaras to spawdze bo wlaśnie zainstalowałem tego progra do ukrywania IP moze to przez to smile.gif dzięki Sija

a jest jakaś możliwośc żeby działał ten prog i konnekt ?? czy n ie da się tak :|
Olórin
QUOTE(djkwaku)
a jest jakaś możliwośc żeby działał ten prog i konnekt ?? czy n ie da się tak :|

Albo bawisz się w hakiera laugh.gif albo uzywasz konnekta
djkwaku
no nic spoko dzięki za pomoc chłopaki smile.gif temat można już zamknąć
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.