Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Formatowanie Listy Kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
struthio
witam
mam male pytanko jak nalezy ustawic konnekta zeby lista kontaktow wygladala tak
http://www.konnekt.info/forum/download.php?id=421
??
Daarth
wchodzisz w: ustawienia=>formatowanie pól i tam w "opis kontaktu na liscie wpisujesz:
CODE
opis: {info}
uid: {UID}

a jesli chcesz poustawiac sobie inne rzeczy to wykesportuj expimpem ustawienia kontaktu i przyjrzyj sie. wpadniesz co i jak smile.gif
AleRT
niestety ten sposob nie dziala, opis nie pojawia sie pod kontaktem, czy zna ktos inny sposob ?
.nomis
Nie działa, bo pewnie nie włączyłeś odpowiedniej opcji w konnfiguracja>Lista kontaktów wink.gif
AleRT
nie chodzi o to, opis sie pojawia tylko ze obok kontaktu a nie tak jak na rysunku pod
GareK
.nomis odpowiedział Ci dokładnie na twoje pytanie.
Wejdż w conf. dokładnie tak jak on napisał i zmień opis kontaku na: Pod nazwą + zawijanie wierszy...
AleRT
aaa faktycznie, dzieki panowie, pozdro
KriSLee
QUOTE(Daarth)
wchodzisz w: ustawienia=>formatowanie pól i tam w \"opis kontaktu na liscie wpisujesz:
CODE
opis: {info}
uid: {UID}

a jesli chcesz poustawiac sobie inne rzeczy to wykesportuj expimpem ustawienia kontaktu i przyjrzyj sie. wpadniesz co i jak smile.gif


Chcialem na belce w glownym oknie miec swoj nr GG, wpisalem cos takiego:
CODE
KONNEKT {version}{ [profile]}{UID}


I niestety zaden nr sie nie wyswietla?
Zastosowalem dobry kod parametru?
Aule
Pomyśl, ja mam 4 sieci: Tlen, jabber, no i GG. Której UID miałby się wyświetlić?
KriSLee
No właśnie, ma tyle do wyboru więc chociaż jedno niech się wyświetli smile.gif

Myślałem, że UID dotyczy GG, a np. dla TLEN'a to by się nazywało LOGIN itd.
ndb
Przymierzam sie do zmiany komunikatora i wykorzystam ten topic do zadania kilku pytań smile.gif
1 tak krok po kroku mógłby ktoś dokładnie mi napisać jak zrobić żeby lista kontaktów wyglądała tak jak na tym obrazku z 1 postu bo za nic nie moge znaleźć żadnego formatowania pól smile.gif może jakiegoś plugina trzeba mieć ?
2 czy da sie zrobić żeby konekt po otwarciu okna rozmowy wyświetlał mi ostatnie wiadomości od od tego kontaktu zawsze nawet po restarcie programu
3 takie okienko z danymi po zaznaczeniu kontaktu jak na tym obrazku jak dodać ??
4 Najważniejsze jak zmusić konnekta do tego by otwierał linki z okna rozmowy w innej przeglądarce niż iE
m4t3k
QUOTE(ndb)
Przymierzam sie do zmiany komunikatora i wykorzystam ten topic do zadania kilku pytań smile.gif
1 tak krok po kroku mógłby ktoś dokładnie mi napisać jak zrobić żeby lista kontaktów wyglądała tak jak na tym obrazku z 1 postu bo za nic nie moge znaleźć żadnego formatowania pól smile.gif może jakiegoś plugina trzeba mieć ?

Tak, kIEView - standardowa - do tego odpowiedni styl css, który zmienisz w Interfejs >> Okno rozmowy. Stąd ściągniesz przygotowane wcześniej style css, albo możesz zrobić sam smile.gif Są już jakieś dostępne od razu.
http://www.konnekt.info/open.php?dirID=1062

QUOTE(ndb)
2 czy da sie zrobić żeby konekt po otwarciu okna rozmowy wyświetlał mi ostatnie wiadomości od od tego kontaktu zawsze nawet po restarcie programu

Nie wiedziec, ale kliknięcie prawym w okno rozmowy i wybranie poprzednia rozmowa też jest miłe.

QUOTE(ndb)
3 takie okienko z danymi po zaznaczeniu kontaktu jak na tym obrazku jak dodać ??

To samo o co pytałeś w pierwszym podpunkcie - styl css.
NelQ
AD3. "Ustawienia" -> "Interfejs" -> "Lista kontakitów" -> "Tip" -> zaznacz "Zadokowany na belce pod listą kontaktów"
Spass
QUOTE(m4t3k)
QUOTE(ndb)
Przymierzam sie do zmiany komunikatora i wykorzystam ten topic do zadania kilku pytań smile.gif
1 tak krok po kroku mógłby ktoś dokładnie mi napisać jak zrobić żeby lista kontaktów wyglądała tak jak na tym obrazku z 1 postu bo za nic nie moge znaleźć żadnego formatowania pól smile.gif może jakiegoś plugina trzeba mieć ?

Tak, kIEView - standardowa - do tego odpowiedni styl css, który zmienisz w Interfejs >> Okno rozmowy. Stąd ściągniesz przygotowane wcześniej style css, albo możesz zrobić sam smile.gif Są już jakieś dostępne od razu.
http://www.konnekt.info/open.php?dirID=1062
QUOTE(ndb)
3 takie okienko z danymi po zaznaczeniu kontaktu jak na tym obrazku jak dodać ??

To samo o co pytałeś w pierwszym podpunkcie - styl css.

m4t3k chyba się nie wyspałeś :wink: chodziło mu o liste kontaktów a nie okno rozmowy

1. Jeśli nie masz w ustawieniach menu "formatowanie pól" to najprawdopodobniej masz starą wersję Konnekta.
3. Żadne style... NelQ wie o co biega 8)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.