Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak zalezpieczyc pliki DTB przed ich obejsciem??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
marcin0
Mam problem i prosze o pomoc! Moj brat przeczytal mi jakims cudem historie. Nie wiem czy obszedl pliki DTB (czytalem gdzies, ze latwo sie do nich wlamac, jak to zrobic?) Czy jest mozliwosc, ze wlamal mi sie do konnekta?? sad.gif (na pewno nie zgadl chasla, bo jest unikalne:) )
NelQ
No zabezpieczone to to chyba za bardzo nie jest. Wystarczy żeby przekopiował folder "history" z ...\Konnekt\Profiles\Nazwa_profilu\ do swojego profilu i już wszystko widzi :evil:
bazi
Taaa, tez to zauwazylem. Wystarczy skopiowac. :/ Jest to dobre i zle rozwiazanie. Dobre, bo jak sie cos je*nie w plikach profilu i zle dziala [albo w ogole nie dziala], to mozna utworzyc nowy, skopiowac historie i juz, a zle bo kazdy sobie moze 'pozyczyc' nasz historie :x
Moze warto pomyslec, zeby w nowym K zrobic zabezpieczenie haslem profilu, istotnych plikow profilu :roll:
dwiekopy
ojojoj to niedobrze ze sa takie luki w zabezpieczeniach biggrin.gif na szczescie moj brat, mimo ze jest starszy, to kompletny idiota jezeli chodzi o komputer dlatego nie mam sie co martwic biggrin.gif pozatym po co mialby czytac moje rozmowy ?! masz dziwnego brata
kox
Może lepiej szyfrować sobie folder Konnekta na NTFSie na swym koncie..
Olórin
nie trzeba w ntfs szyfrować! wystarczy ustawić sobie hasło na profil + odpowiednio uprawnienia dać smile.gif
hao
I cofnąć uprawnienia przejmowania plików... Ale najlepiej szyfrować, wtedy nikt się nie dostanie...
_menic_
Ale wezcie pod uwage ze nie kazdy ma NTFS np ja nie mam tongue.gif
sleesh
QUOTE(_menic_)
Ale wezcie pod uwage ze nie kazdy ma NTFS np ja nie mam tongue.gif


Ale masz za to co innego... pecha ;P
mefju
QUOTE(sleesh)
Ale masz za to co innego... pecha ;P


hę? Ze względu na to, że nie ma NTFS'a? Czy ja taki ciężkomyślący, że nie rozumiem?
_menic_
QUOTE(mefju)
QUOTE(sleesh)

Ale masz za to co innego... pecha ;P


hę? Ze względu na to, że nie ma NTFS'a? Czy ja taki ciężkomyślący, że nie rozumiem?
predzej to pierwsze wink.gif
sleesh
QUOTE(_menic_)
QUOTE(mefju)
QUOTE(sleesh)

Ale masz za to co innego... pecha ;P


hę? Ze względu na to, że nie ma NTFS'a? Czy ja taki ciężkomyślący, że nie rozumiem?
predzej to pierwsze wink.gif


Yeap ;] NTFS r0x ^^
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.