Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Centralki RLZZ
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
n1ck
Witam.
Mam poważne pytanie:
Jak stworzyć własną centralkę? Jest to dla mnie bardzo ważne, dlatego proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Sija
raczej o tym zapomnij.
n1ck
Dlaczego?
Olórin
A po co ?
Sija
nie wiem co chcesz rozpowszechniac przez "swoja" centralke, ale podejrzewam, ze mija sie to z celem. a poza tym, do postawienia centralki musisz miec haowego approvala, wiec laczac to z poprzednim zdaniem - male szanse.
n1ck
ehh... trudno... ale mialem dobre intencje smile.gif
thx za odpowiedź smile.gif
alberht
wydaje mi się, że jeżeli zaczniesz tworzyć jakieś wtyczki i będą dobre, to kplugins team może Cie przyjmie do swego grona i bedziesz mogl publikowac owoce swojej pracy na ich centralce, ew na wiadomosc.info
Aule
O centralce KPlugins'owej możesz zapomnieć, przynajmniej az dokończą stronę, tera pliki dodaje tylko kilka osób(chyba, wiem, że MiLKA napewno).
Olórin
QUOTE
O centralce KPlugins'owej możesz zapomnieć

czego ? Najpierw dowiedzmy sie co n1ck chcialby na takiej centralce zamiescic smile.gif
hao
No właśnie, z czym miałaby być to centralka?
dulek000
QUOTE(hao)
No właśnie, z czym miałaby być to centralka?


Jeśli ze stylemi to fajne może być wink.gif

Może obejrzyj sobie jak "wygląda" jakaś centralka. Po prostu wpisz w przeglądarce jej adres.
n1ck
dulek trafiles smile.gif style, emotki, itd... potem jakies inne dodatki, ktore qmple by stworzyli:) w sumie, co by sie zlego stalo, gdyby bylo o jedna wiecej centralke... im wiecej, tym lepiej - tak ja uważam...
alberht
wydaje mi się, że nic się nie stanie o ile najpierw pokażesz publicznie co masz do zaoferowania - tak będzie łatwiej wink.gif
Olórin
QUOTE
wydaje mi się, że nic się nie stanie o ile najpierw pokażesz publicznie co masz do zaoferowania - tak będzie łatwiej Wink

Popieram.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.