Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jak to, nie jesteś X ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sn0wman
nie mam pojęcia kto że tak powiem 'odpowiada' za to co zaraz opiszę (sieć czy k), ale narazie jest to pierwsze miejsce w którym o tym wspominam (bo używam konnekta oczywiście).
rzecz dotyczy kontaktów sieci gadu-gadu, które po jakimś czasie...nie wiem, znikają ? podmieniają się ? zdażyło mi się to jak dotychczas dwa razy, z tym że za pierwszym pomyślałem że w sieci gg przeprowadzana była akcja resetowania nieużywanych numerów (chociaż o niczym takim nie słyszałem i wydawało mi się to conajmniej dziwne). ale w czym rzecz: nie rozmawiam z kimś przez pół roku, aż gdy w końcu do tego dochodzi, okazuje się że to nie ta osoba (!). w pierwszym przypadku osoba z którą nawiązałem rozmowę niedawno założyła konto (jak twierdziła) - stąd też mój pomysł z kasowaniem kont. w drugim jednak przypadku zagadałem osobę z 3 letnim stażem. dlatego teraz tutaj piszę. do konnekta jak pamiętam kontakty importowałem zawsze z serwera albo pliku [ah, jakby można było inaczej wink.gif]. w pierwszym przypadku sprawdzałem kontakt pod starym komunikatorem - gg, z takim samym efektem (nie ta osoba). zresztą numery zapisywałem sobie również w osobistym organizerze i wszystko się zgadza/ło. nie podejrzewam żadnych wirusów ani hakerów, w ostatnim przypadku musiałbym być ofiarą a zatem rozmówca kierowałby rozmową tak aby się dobrze bawić, tymczasem nic takiego nie miało miejsca. czy komuś się już coś takiego przytrafiło ? o co chodzi ? :/
Olórin
Tak, gg kasuje konta po kilku miesiącach nie używania.
blindman
dokladnie chyba po 3 miesiacach smile.gif wiec warto uzywac jezeli nie chce sie stracic swojego numerka heheh biggrin.gif
dwiekopy
QUOTE(Olórin)
Tak, gg kasuje konta po kilku miesiącach nie używania.

QUOTE(blindman)
dokladnie chyba po 3 miesiacach smile.gif wiec warto uzywac jezeli nie chce sie stracic swojego numerka heheh biggrin.gif


co za bzdura! ktos wyjedzie na 3 miechy za granice, wraca a tu jego konto skasowane biggrin.gif
jareq
Mojej kolezance skasowali po nie calych dwuch miechach ale ten koleś co sie poźniej zarejestrował na tym jej numerq to oddal jej to konto bo z tego co z nim gadala to dzien wczesniej je założył. Ale był czas że kiedyś swojego numeru nie używałem jakieś ponad pół roku i mi nie skasowali.
To jest troche dziwne :roll:
blindman
tez uwazam ze nie powinni tak szybko kasowac....
bo to troche glupie, ale uzytkownikow gg wciaz przybywa, dlatego tak robia z tymi numerkami nie uzywanymi sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.