Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Yahoo
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
tu_coi
mam 2 pytania :
1.GDzie tu jest yahoo ? biggrin.gif
2.Co oznaczają takie ikonki http://heroesclan.w.interia.pl/ikonki.jpg
atol
co do 2 pytania te ikonki oznaczaja jakąkolwiek aktywnośc kontaktu.
np: Informacja z serwera (opis), chwilowe wejśce na gg a potem zniknięcie (może siedzi niewidoczny).
jak cie to denerwuje można wyłączyć - interfejs/lista kontaktów/ odznacz sortuj i pokaż ikonę aktywności
KOSMOS
ad1
yahoo jest w transporsie z JABBER'a
tu_coi
QUOTE(KOSMOS)
ad1
yahoo jest w transporsie z JABBER'a
a co to jest ten Jabber ? smile.gif jestem nowy smile.gif dopiero sciagnalem konnekt i nie umiem uzywac smile.gif podasz gg ? napisze do ciebie smile.gif
KOSMOS
JABBER (ikonka żarówka) to sieć (taka jak: GG, Tlen) ma tzw transporty za pomocą których możesz łączyć się z innymi sieciami, ale musisz mieć na nich konta\o.
tu_coi
kosmos daj gg smile.gif bo duzo pytan mam smile.gif NIe mam Jabbera w konfiguracji
atol
możesz do mnie napisać gg: 2262767 nie mam co robić tongue.gif
KOSMOS
1371687
ikari
A ja z ciekawosci spytam - jak dodam se np. przez transporty kogos z yahoo, ICQ i innych - to czy i skad Konnekt wytrzasnie ikony statusow? smile.gif
atol
nie wiem dokładnie o co ci chodzi ale status jabberowy odpowiada za status na yahoo, msn, icq itp.
Puma
Ikonki potrzebne są już w K. , ja mam icq i ikonka jest smile.gif
KOSMOS
Ewntualnie żeby zmienić ikonke główną/sieci poszukaj na forum ja zminić ikonki JABBER'a.
dulek000
QUOTE(ikari)
A ja z ciekawosci spytam - jak dodam se np. przez transporty kogos z yahoo, ICQ i innych - to czy i skad Konnekt wytrzasnie ikony statusow? smile.gif


Ikonki kontaktów z transportu są takie, jak w stylu k.style, do danej sieci (jesli dodasz kontakt ICQ to pojawi się z ikonką zielonego kwiatka wink.gif ). A status jest zintegrowany ze statusem jabberowym.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.