Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: NEC DVD+/-RW ND-3500A
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
Co myślicie o tej nagrywarce?
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13107

Jak do tej pory słyszałem o niej dużo dobrych opinii. Potrzebuję nagrywarki DVD ( najlepiej double layer). W tym przypadku zasugerowałem się tym, że ta nagrywarka wygrała w teście Chipa.


PS. Czy to prawda, że jeżeli na nagrywarce odtwarza sie płyty to może się ona zepsuć?
Puma
Na pewno się zużyje trochę szybciej ale ... ja nagrywarki używam do odtwarzania płyt smile.gif
NelQ
Tak jak powiedział puma - zepsuc raczej się nie zepsuje, ale co najwyżej trochę szybciej zużyje. Ale do tego czasu i tak pewnie będziesz już miał inną wink.gif
Przemekc1
Chyba już się zdecydowałem biggrin.gif A może jakaś wypowiedz kogoś kto już ma tą nagrywarkę?
lucas_mcs
ja mam te nagrywarke i kupilem ja jescze przed testem chipa (czytalem duzo testow na necie) i musze powiedziec ze jestem mega zadowolony, wypala jak złoto, spelnia swoje zadanie znakomicie. CD co prawda wypala troche gorzej (wiadomo, jak cos jest do wszystkiego to jestd do niczego) ale jakosc wypalanych DVD i system korekcji bledow plyt DVD poprostu rewelka (przeczytala wszystkie plyty ktorych poprzednie dvd nie chcialo mi czytac) jestem bardzo zadowolony ;] plyta dvd 4,7GB za 1,80 żł :]
double layer jescze nie testowalem bo sa za drogie. pozdrowka

ps. witam ponownie na forum, nie udzielam sie od dlugiego czasu ale staram sie was czytac wmiare regularnie -> nei mam czasu trza nopwa mature zdac na wmiare wysokim poziomie :] trzymta sie wszyscy, nowy k poprostu zmiata wszystko z powierzchni biggrin.gif
Przemekc1
QUOTE(lucas_mcs)
ja mam te nagrywarke i kupilem ja jescze przed testem chipa (czytalem duzo testow na necie) i musze powiedziec ze jestem mega zadowolony, wypala jak złoto, spelnia swoje zadanie znakomicie. CD co prawda wypala troche gorzej (wiadomo, jak cos jest do wszystkiego to jestd do niczego) ale jakosc wypalanych DVD i system korekcji bledow plyt DVD poprostu rewelka (przeczytala wszystkie plyty ktorych poprzednie dvd nie chcialo mi czytac) jestem bardzo zadowolony ;] plyta dvd 4,7GB za  1,80 żł :]
double layer jescze nie testowalem bo sa za drogie. pozdrowka

ps. witam ponownie na forum, nie udzielam sie od dlugiego czasu ale staram sie was czytac wmiare regularnie -> nei mam czasu trza nopwa mature zdac na wmiare wysokim poziomie :] trzymta sie wszyscy, nowy k poprostu zmiata wszystko z powierzchni biggrin.gif


Dzięki za odpowiedz i powodzenia na maturze biggrin.gif
Przemekc1
http://www.chip.pl/arts/n/article_119796.html
Tutaj link do tego testu na CHipie.
torn
chip ssie.
Olórin
QUOTE(torn)
chip ssie.

Jak i wszystkie inne gazety komputerowe...
foxtwo
maly OT: jak to sie dzieje, ze Torn za kazdym razem ma innego avatara ? biggrin.gif
Olórin
Ma go dynamicznie generowanego, skrypt losujący...
dulek000
QUOTE(Olórin)
Ma go dynamicznie generowanego, skrypt losujący...


BTW Jak w php otrzymać losową liczbę?
Lukas77
A czy ta ngrywarka obsługuje bitsetting?
Przemekc1
Mam już tą nagrywarkę. No i mam taki głupi problem. Nagrywarka przegrywa CD ok, nie próbowałem jeszcze DVD. Ale jak próbowałem nagrać dane z kompa na DVD to wszystko idzie ok, proces nagrywania się kończy, płtka od spodu wygląda na nagraną. Kiedy otwieram ją w środku nie ma nic, a jeżeli próbuje coś nagrac na niej to pisze żeby włożyć czystą płytę. Podejrzewam że to ja jestem za 'tempy' i nie wiem co źle robie. Aha nagrywałem wtedy w Nero.
pielgrzym
Otwierasz ją potem w nagrywarce i jest pusta? Bo wygląda jakbyś nie zamknął sesji i otwierał płytkę w zwykłym napędzie, który sobie z takimi "niedomkniętymi" płytkami nie radzi smile.gif sprawdź czy masz w okienku nagrywania Nero ustawione, żeby zamykał sesje i że płytka powinna być jednosesyjna (Single session) smile.gif ot, taki moje świąteczne gdybanie smile.gif swoją drogą fajny prezent pod choinke wink.gif
Przemekc1
O właśnie, coś tam pisało o tych sesjach. Tak w nagrywarce otwieram, więc powinno być ok raczej...
Przemekc1
QUOTE(Lukas77)
A czy ta ngrywarka obsługuje bitsetting?


Wraz z nowym biosem tak. Oficjlany bios od Nec'a ale musisz go podmienic. Chyba, że wyjdzie wersja z nowym biosem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.