Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: shutdown z... kosmosu :P
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
_menic_
Czasem jest tak ze konnekt sie ot tak poprostu wyłacza :| BEz zadnego bledy, komunikatu czy czegoś podobnego. Patrzyłem do logów a tam tez nic nie ma. Te zamkniecie nie jest w zaden sposob notowane... cos jakby proces konnekta został zabity. Kilkukrotnie zdarzyło mi sie to jak wysyłałem do kogos plik przez ktransfer, chociaz w innych sytuacjach chyba tez tak było :?
Olórin
Też to miałem, problemem okazał się kpilot. Ale generalnie to może być każda wtyczka, wypisz jakich używasz smile.gif
_menic_
QUOTE
## [CORE]    *  plugin - plugins\update.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\sms.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\notify.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kLAN.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kboard.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\k.pilot.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\dwutlenek.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\gg.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\faworki.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\ktp.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\sound.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\DzielniK.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\ksl.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kMigacz.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\kplus.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\temaciK.dll
## [CORE]    *  plugin - plugins\K.Away.dll
Olórin
Wyłącz kpilota....
_menic_
QUOTE(Olórin)
Wyłącz kpilota....
za bardzo go lubie :]
To ja juz chyba przezyje te shutdowny wink.gif
dwiekopy
zauwazylem ze czesto jedynym wyjsciem by pozbyc sie problemu jest wylaczanie wtyczek. wylacz to, wylacz tamto. moze w ogole wylaczyc wszystkie i zadnego pluginu nie uzywac. ci co napisali te wtyczki powinni sprawdzac jakie knoty wypuszczają. poprawionych wersji jak na lekarstwo
Olórin
Dużo źródeł jest dostępnych, jak chesz to je popraw :twisted:
Sad
QUOTE(Olórin)
Dużo źródeł jest dostępnych, jak chesz to je popraw  :twisted:


to sa wasze wtyczki i wy je poprawiacie.
pielgrzym
QUOTE(dwiekopy)
zauwazylem ze czesto jedynym wyjsciem by pozbyc sie problemu jest wylaczanie wtyczek. wylacz to, wylacz tamto. moze w ogole wylaczyc wszystkie i zadnego pluginu nie uzywac. ci co napisali te wtyczki powinni sprawdzac jakie knoty wypuszczają. poprawionych wersji jak na lekarstwo


Skoro im za to NIE PŁACISZ, to się nie czepiaj. Zawsze pozostaje Ci alternatywny komunikator, albo nauka C++ :evil: ostatnio same wkurzające wypowiedzi publikujesz (w takiej retoryce jak cytowany przeze mnie post)... :evil:
dwiekopy
QUOTE(pielgrzym)
Skoro im za to NIE PŁACISZ, to się nie czepiaj. Zawsze pozostaje Ci alternatywny komunikator, albo nauka C++ :evil: ostatnio same wkurzające wypowiedzi publikujesz (w takiej retoryce jak cytowany przeze mnie post)... :evil:


to moze w ogole nie zglaszac zadnych problemow, moze w ogole zlikwidowac to forum. albo najlepiej pisac tak jak kolega pielgrzym, ktos ma jakis problem to odpowiadac: nie placisz to spadaj. zmien komunikator albo sam se napisz.
Aule
K.pilot nie ma źródeł udostępnionych, a z tego co wiem, to chyba w przygotowaniu jest jego nowa wersja. Możliwe ze nie ma już w niej tego błędu. Zresztą niby dlaczego obciążacie wszystkich programistów? Niektórzy sie starają poprawiać błędy wink.gif
pielgrzym
QUOTE(dwiekopy)
to moze w ogole nie zglaszac zadnych problemow, moze w ogole zlikwidowac to forum. albo najlepiej  pisac tak jak kolega pielgrzym, ktos ma jakis problem to odpowiadac: nie placisz to spadaj. zmien komunikator albo sam se napisz.


Taaaaaak, teraz własnie zgłaszasz same błędy i strasznie się przyczyniasz do rozwoju Konnekta:

QUOTE(dwiekopy)
ci co napisali te wtyczki powinni sprawdzac jakie knoty wypuszczają.


Czytaj czasem to co napisałeś :evil: wymądrzasz się jak to Ci się nie podoba, że Konnekt ma błędy. Sorry, ale taka wypowiedź pomaga się co najwyżej Tobie odstresować/zaleczyć kompleksy (niepotrzebne skreślić), ale bynajmniej sie do rozwoju Konnekta nie przyczynia. TROCHĘ POKORY :evil: I KULTURY :evil:

Nadworny pyskacz, Pielgrzym laugh.gif
.misiek
QUOTE
TROCHĘ POKORY Evil or Very Mad I KULTURY Evil or Very Mad


ostatnio zdecydowanie :!:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.