Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z LUA i migaczem btw
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Afelios
Witam,

Od wczoraj uzywam Konnekta, spoko program, ale jestem lamerem w sprawach z tym programem, wiec pomozcie lamerkowi ;p

Nie wiem gdzie wrzucic te pliki LUA i jak zrobic zeby dzialaly. Szukalem na forum, ale nic ciekawego dla takich jak ja nie znalazlem ;p

Druga sprawa tak btw to to, ze wtyczka Migacz (bajerancka, podoba mi sie) przeszkadza w dzialaniu gier (jakos blokuje klawisze), a poza tym powinna mrygac chwile i przestac (nie znalalzem takiej opcji, tylko czestotliwosc mrygania). Co prawda w tej sprawie nie przeszukiwalem forum, ale to tylko BTW.

Trzecia sprawa: zalozylem konto na stronie i forum, ale to betatestowania nie moge sie zalogowac (i czasem mi wyskakuje okienko o logoowanie, jak sie zle loguje to wylacza program). Jak to poprawic?

Pozdrawiam i pamietajcie: Lamerem jest ten, kto nie pomaga lamerom ;p;p
Olórin
1. KBot jest bardzo nie-polecany
2. Nic Ci na to nie poradzę, nie ma innej możliwości zapalania scrolla niż emulacja kliknięcia nim wink.gif A takie miganie do skutku, przynajmniej dla mnie jest b. dobrym rozwiązaniem.
3. Czy tylko u mnie działa jak należy ? :>
Afelios
Dzieki za odpowiedz, niejako zaspokoiles zadze zdobycia wiedzy ;p

Tak BTW to ten migacz to naprawde bajeranckie rozwiazanie, bardzo przypadlo mi do gustu, szkoda ze te klawisze bokuje.

NIE daloby sie zrobic tak ze klikniecie (reczne) scroll locka przestaje migac? Jesli nie tot opcja ustawieina czasu migania by sie przydala

Pozdro
Olórin
Obecna budowa programu jest taka że miga do skutku, przerobienie tego wiązało by się z przepisaniem połowy kodu, więc się nie opłaca smile.gif A tak po cichu zastanawiam się nad zrobieniem sobie 8 led'ów podłączonych do LPT i sterowanych przez K :] Wtedy by nie blokowało klawiszy wink.gif
_menic_
QUOTE(Olórin)
Obecna budowa programu jest taka że miga do skutku, przerobienie tego wiązało by się z przepisaniem połowy kodu, więc się nie opłaca smile.gif A tak po cichu zastanawiam się nad zrobieniem sobie 8 led'ów podłączonych do LPT i sterowanych przez K :] Wtedy by nie blokowało klawiszy wink.gif
i razem z pluginem dawaj odrazu wtyczke z diodami do LPT laugh.gif
NelQ
QUOTE(_menic_)
QUOTE(Olórin)
Obecna budowa programu jest taka że miga do skutku, przerobienie tego wiązało by się z przepisaniem połowy kodu, więc się nie opłaca smile.gif A tak po cichu zastanawiam się nad zrobieniem sobie 8 led'ów podłączonych do LPT i sterowanych przez K :] Wtedy by nie blokowało klawiszy wink.gif
i razem z pluginem dawaj odrazu wtyczke z diodami do LPT laugh.gif


I schemat podłączeń biggrin.gif
dulek000
QUOTE(NelQ)
QUOTE(_menic_)
QUOTE(Olórin)
Obecna budowa programu jest taka że miga do skutku, przerobienie tego wiązało by się z przepisaniem połowy kodu, więc się nie opłaca smile.gif A tak po cichu zastanawiam się nad zrobieniem sobie 8 led'ów podłączonych do LPT i sterowanych przez K :] Wtedy by nie blokowało klawiszy wink.gif
i razem z pluginem dawaj odrazu wtyczke z diodami do LPT laugh.gif


I schemat podłączeń biggrin.gif


Ale ogólnie to jest fajny bajer: leży sobie na biurku takie cuś i świeci, jak ktoś zmieni status biggrin.gif
case
heh.. bonus do wersji box Konnekta w pudelku.. :wink: laugh.gif 8)
dulek000
QUOTE(case)
heh.. bonus do wersji box Konnekta w pudelku..  :wink:  laugh.gif  8)


Nice idea smile.gif Niech Hao troche zarobi biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.