Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co ty zrobiles dla Konnekta? :P
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
sleesh
Potrzebni graficy, html'owcy itp do projektu "Codename: Konnekt" ^^
Cos tam bylo przebakiwane by zrobic stronke z faq'ami , downloadem i ogolnie wszystkim o konnekcie, wiec pozwolilem sobie na rozpoczecie takiego projektu. Wedlug mnie wiadomosc.info jest w miare dobrym serwisem, ale potrzeba cos lepszego. Chetnych do pomocy zapraszam na prv. Obojentnie jaka droga kontaktu. Po zebraniu ekipy zgadaliybysmy sie dokladnie ze wszystkim i zaczeli prace. Serwer ( php + mysql itp ) jest.

Jacys chetni ? ;]
GareK
W sumie to moge sie na to pisac :]
Zreszta odezwe sie na GG/Tlen/Jabber to powiesz mi czego dokladnie oczekujesz wink.gif
atol
Po co to robić jak masz oficjalną stronę Konnekta, masz Kplugins i wiadomości.info. Po co kolejna strona?
Daarth
zeby mozna bylo sie pytac:P
imho to jest dobry pomysl. poki co wszystko jest rozstrzelone po roznych stronach, a tak by bylo w jednym. pocztkujacy mieli by mijesce dla siebie i nie denerwowaliby dublowaniem tematow. no i mniej szukania. chcialbym pomoc ale niestety z grafika i html'em mam tyle wspolnego co z np polski hh czyli nic smile.gif
sleesh
QUOTE(atol)
Po co to robić jak masz oficjalną stronę Konnekta, masz Kplugins i wiadomości.info. Po co kolejna strona?


Jak juz Daarth napisal by wszystko bylo w jednym miejscu, bez zbednego szukania i w ogole. Pomysl jak forum by bylo odciazone , nie bylo by juz powtarzajacych sie pytan ;P Dodatkowo wiele osob z ktorymi gadam , pyta sie o wlasnie taka strone...
MiLKA
QUOTE(sleesh)
QUOTE(atol)
Po co to robić jak masz oficjalną stronę Konnekta, masz Kplugins i wiadomości.info. Po co kolejna strona?


Jak juz Daarth napisal by wszystko bylo w jednym miejscu, bez zbednego szukania i w ogole. Pomysl jak forum by bylo odciazone , nie bylo by juz powtarzajacych sie pytan ;P Dodatkowo wiele osob z ktorymi gadam , pyta sie o wlasnie taka strone...


przygotujcie materiały a z miła chęcią przygotuje dział an KPlugins
atol
i to jest najlepsze rozwiązanie
sleesh
Milka a udostepnilbys system newsow itp? Bo poza roznej masci artykulami, faq'ami itp. przydalyby sie newsy ze swiata konnekta...
Aule
Przynajmnej dla członków KPlugins i jakichś zaufanych forumowiczów.
sleesh
O to dokladnie mi chodzi. Troszke rozbudowac Kplugins i byloby ok...
m4t3k
QUOTE(sleesh)
Potrzebni graficy, html'owcy itp do projektu \"Codename: Konnekt\" ^^
Cos tam bylo przebakiwane by zrobic stronke z faq'ami , downloadem i ogolnie wszystkim o konnekcie, wiec pozwolilem sobie na rozpoczecie takiego projektu...

Nie lepiej rozbudować konnekt.info ? :>
jareq
Co fakt to fakt... witrynie przydało by się odświeżenie 8)
Może by się zebrać w kilku(nastu) webmasterów i zrobić nową witrynę dla Konnekt.info.... przedstawić ją hao i zobaczyć może akurat

ps. wydaje mi się że hao by się zgodził.. a uważam że szkoda jego cennego czasu na robienie k.Weba lepiej jak ma czas niech się zajmnie Konnektem a "my" stronką wink.gif
torn
QUOTE(jareq)
ps. wydaje mi się że hao by się zgodził.. a uważam że szkoda jego cennego czasu na robienie k.Weba lepiej jak ma czas niech się zajmnie Konnektem a \"my\" stronką ;)
Nowy kweb jest już w drodze. cierpliwości.
case
QUOTE(jareq)
ps. wydaje mi się że hao by się zgodził..

mi sie wydaje, ze jednak nie.. :wink: hao zajmuje sie tym od poczatku z pomoca torn'a i pewnie tak pozostanie..

edit: wyprzedzil mnie.. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.