Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty i cos jeszcze :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
BamBam
witam...

chciałem sie zapytać w jaki sposób można w konekcie eksportować liste kontaktów do pliku bądz do serwera gadu-gadu??

aha i czy jest taka wtyczka lub jakaś opcja dzięki której widać osoby ukryte siedzące na gadu-gadu smile.gif

dzięki...
Puma
Masz ikonkę w którą klikasz i z menu wybierasz - gg , potem masz opcja eksportu na serwer lub do pliku.
jareq
QUOTE(BamBam)
[...]aha i czy jest taka wtyczka lub jakaś opcja dzięki której widać osoby ukryte siedzące na gadu-gadu smile.gif

dzięki...

Kiedyś była taka wtyczka bo umożliwiała to luka na serwerch gg ale teraz nie ma takich wtyczek gdyż poprawili ten "błąd"... ale jest inna możliwość sprawdzenia czy dana osoba się ukrywa - wystarczy posiadać wtyczkę GGImage i wysłać do tej osoby jakiś obrazek jeśli pojawi się info że obrazek został poprawnie dostarczony... oznacza że się ukrywa - ale wtedy ta osoba będzie wiedziała że wysłałeś do niej obrazek (ale napewno nie będzie wiedziała że używasz Konnekta w którym otrzymuje się takie info wink.gif )
Puma
Nie zawsze, mam tąką osobę gdzie obrazów do niej nie mogę wysyłać za to ona do mnie może.
j00gi
[quote=Puma]Nie zawsze, mam tąką osobę gdzie obrazów do niej nie mogę wysyłać za to ona do mnie może.[/quote]
jak mi sie wydaje ze ona nie dostaje od ciebie obraskow to dlatego ze ma tlena (chyba )i tam sa jakies wtyczki do gg ale nieiwem sam uzywam tlena ale na konnekcie wiec niemam takich problemo

ps moj koles uzwa wlasnie tlena i jemu sie obraski nie pokazuja[/quote]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.