Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MEJLIK :) mała propozycja...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
BamBam
Ano ja mam jedną propozycje odnośnie wtyczki mejlik smile.gif chociaż i tak zapewne nie doczekam sie realizacji sad.gif

dokładnie chodzi mi o taką funkce żeby można było w ustawieniach odchaczać jakie konta pocztowe program ma sprawdzać a jakie nie smile.gif żeby nie trzeba było odrazu usuwać konta a pozniej konfigurować go na nowo smile.gif w przypadku kiedy np. serwer na którym mamy konto nie działa...

wydaje mi sie że była by to dosyć przydatna opcja...
thelens
A w czym Ci przeszkadza to że sobie sprawdza? Jeśli wyskakuje Ci błąd a on Cie wkurza odznacz informowanie o błedach...
BamBam
w sumie troche mi przeszkadza... bo jeśli wyłącze informowanie o błędach nie będę wiedział czy drogie konto jest sprawne... smile.gif

a pozatym niektóre konta ( jesli np. mialbym ich sporo ) to niepotrzebuje sprawdzac co chwile tylko raz dziennie albo rzadziej...
.nomis
smile.gif Jeśli odznaczyłbyś sprawdzanie tylko jednej skrzynki, to też nie wiedziałbyś kiedy zaczęłaby działać wink.gif
A co do sprawdzania rzadziej... Jeśli jakieś konto nie jest wykorzystywane i nie przychodzą na nie maile, to mailik po prostu milczy wink.gif
Naprawdę nie wiem, w czym problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.