Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czcionka...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
BamBam
Wie ktoś może skąd można pobrać czcionke (hooge 05_53 pl by torn) to jest ta sama co jest użyta w dziale MIGAWKI...

dzięki
case
QUOTE(BamBam)
Wie ktoś może skąd można pobrać czcionke (hooge 05_53 pl by torn) to jest ta sama co jest użyta w dziale MIGAWKI...

dzięki

daj mail.. podesle..
Olórin
Wrzuć jako załącznik, by się nie zapodziała smile.gif

edit: przykleiłem wątek by się nie zapodział smile.gif
case
QUOTE(Olórin)
Wrzuć jako załącznik, by się nie zapodziała smile.gif

fakt.. nie pomyslalme o tym.. lapajta..
torn
wywalilem zalacznik - przypominam ta czcionka jest czyjas wlasnoscia. na pewno nie jest freewareowa. to ze ja przerobilem tez nie tego nie zmienia. wysylajcie sobie ja mailem itp, ale nie wrzucajcie na forum (w zalacznikach ani linkow)
dulek000
dla mnie prosze! dulek000.o2.pl

Z góry dzięki smile.gif
jareq
Kurde miałem tą czcionke jak była w załączniku zapisałem se na pulpicie i przez przypadek skasowałem :/ a tu już jej nie ma też poprosze o przesłanie na PM'a
case
QUOTE(torn)
wywalilem zalacznik - przypominam ta czcionka jest czyjas wlasnoscia. na pewno nie jest freewareowa. to ze ja przerobilem tez nie tego nie zmienia. wysylajcie sobie ja mailem itp, ale nie wrzucajcie na forum (w zalacznikach ani linkow)

nie no.. w swietego mikolaja mailowego sie nie bede bawil.. link usuniety, wiec czcionki nie bedzie.. sorry.. :roll:
.misiek
ja ją już posiadam, przyznam się, że zdążyłem zassać więc jak ktoś bardzo chce proszę na priva.
lhs
Będziesz idolem niektórych laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.