Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: gadu gadu impregnuje umysł
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
dwiekopy
zauwazylem zjawisko zawarte w temacie gdy instalowalem kumplowi konnekta. Dotychczas uzywal gadu gadu. Po instalacji jest troche zabawy z konfiguracją co strasznie rozsierdzilo kumpla. Zapytal sie "a gdzie banery?" co akurat mnie rozsierdzilo biggrin.gif Pózniej padaly hasla w stylu " po co tyle opcji" , " ten program jest za trudny" itd itd. Ponadto kumpel nie mogl sie przyzwyczaic do tego ze wysylajac obrazki od razu pokazuja sie u odbiorcy a nie tak jak w gg najpierw w dolnym oknie. Kumpel po prostu nie kuma tak zaawansowanych programow biggrin.gif a przeciez po konfiguracji konnekt jest najlepszy na swiecie biggrin.gif spojrzcie jakie to ladne smile.gif http://www.konnekt.info/forum/download.php?id=559
na powyzszym przykladzie widac jak gg uzaleznia i skutecznie uodparnia na inne komunikatory. Walczmy z tym :!: :!: smile.gif
.nomis
laugh.gif laugh.gif laugh.gif Pozdrów kumpla ode mnie laugh.gif laugh.gif laugh.gif
atol
no dla mojego brata konnekt jest za trudny... co paradze że potrafi zainstalowac tylko gg i nic więcej
nix
moja 15 letnia siostra uzywa konnekta i nie ma z tym najmniejszych problemow (sama zainstalowala i sobie skonfigurowala) a nie ma zadnych szczegolnych uzdolnien zwiazanych z komputerami - tak przecietnie potrafi obsluzyc kompa

wiec uwazam ze wystarczy myslec i chciec
dwiekopy
widzicie...gg cofa w rozwoju biggrin.gif
atol
QUOTE(nix)
wiec uwazam ze wystarczy myslec


Mój brat i z tym ma problem smile.gif
gilek
moja 13letnia siostra również sama skonfigurowała sobie konnekta,musiałem jej czasem wytłumaczyć o co w danej funkcji chodzi ale w większej częsci sama sobie poradziła :]
nix
wychodzi na to ze dziewczyny lepiej sobie radza z mysleniem niz faceci :twisted:
atol
a tam :wink: My męskie szowinistyczne świenie uważamy że kobieta nadaje się tylko do garów :wink:
no i nie zapomnijmy ze najwazniejsza rzeczą jest urodzenie i wychowanie nam potomka biggrin.gif
pielgrzym
QUOTE(atol)
a tam  :wink: My męskie szowinistyczne świenie uważamy że kobieta nadaje się tylko do garów  :wink:


Nie no, kobieta ma jeszcze parę innych pożytecznych funkcji wink.gif
atol
pranie, sprzątanie...
nix
WIFE = Wash Iron Fuck Etc :twisted:
Zakrn
Wy tak tutaj gadu-gadu...
A co jeśli na forum ukrywa się jakaś skrajna feministka? Nie boicie się o własne tylne części ciała? Naśle na was inne kobiety, a te pogadają z waszymi żonami, babciami, matkami, dziewczynami, kochankami i co?
Będziecie się mieli z pyszna - ot co!




BTW - ciekawe, co?
NelQ
LOL laugh.gif
nix
QUOTE(Zakrn)
Wy tak tutaj gadu-gadu...
A co jeśli na forum ukrywa się jakaś skrajna feministka? Nie boicie się o własne tylne części ciała? Naśle na was inne kobiety, a te pogadają z waszymi żonami, babciami, matkami, dziewczynami, kochankami i co?
Będziecie się mieli z pyszna - ot co!

fhi ... na drzewo z nimi tongue.gif
m4t3k
QUOTE(nix)
moja 15 letnia siostra uzywa konnekta i nie ma z tym najmniejszych problemow (sama zainstalowala i sobie skonfigurowala) a nie ma zadnych szczegolnych uzdolnien zwiazanych z komputerami - tak przecietnie potrafi obsluzyc kompa

Moja siedemnastoletnia siostra używa konnekta od kiedy ja używam i co prawda jęczała "gdzie jest gadu-gadu?", ale jak jej powiedziałem "albo konnekt albo żaden kontakt z siecią gg" to się przyzwyczaiła :]

Może właśnie zastosować taką taktykę, żeby zepsuć gadu-gadu i wtedy przypadkiem polecić konnekta.. Kto tak umie :? smile.gif
Lwiczek
Heh... ja mojej siostrze [tez 17] jak pokazalem konnekta to się za głowe chwyciła i zaczęła się zastanawiać jak ludzie mogą używac GG jak jest Konnekt ;)
m4t3k
QUOTE(Lwiczek)
Heh... ja mojej siostrze [tez 17] jak pokazalem konnekta to się za głowe chwyciła i zaczęła się zastanawiać jak ludzie mogą używac GG jak jest Konnekt wink.gif

Dasz mi jej numer wink.gif laugh.gif
Zakrn
Ja bym najpierw o zdjęcie poprosił 8)
.misiek
QUOTE(Zakrn)
Ja bym najpierw o zdjęcie poprosił  8)


już od razu wygląd, a może na początek charakterek poznać :wink:
nix
a umie prasowac, prac, sprzatac?? gotowac wole sam, przynajmniej mnie nie otruje :twisted:
Zakrn
QUOTE
już od razu wygląd, a może na początek charakterek poznać


Hm... dopóki nie zobaczę na własne oczy, to nie chcę poznawać charakteru. Tak zawsze - na wszelki wypadek...

BTW: Ja bym się bał, Lwiczek, bo wygląda na to, że będziesz musiał siostrę przekazać jako wsparcie dla konnektowców (i nie mówię tu tylko o developerach :roll: ).
Lwiczek
<LOL>
nie wiedziałem ze taka mała osobka takie poruszenie wywola... ;)
Dodam tylko, ze poza tym, że używa K to ona nie jest aż taka fajna... ;)
case
QUOTE(Lwiczek)
Dodam tylko, ze poza tym, że używa K to ona nie jest aż taka fajna... wink.gif
nie ma jak braterska milosc.. :twisted:
Lwiczek
QUOTE(case)
QUOTE(Lwiczek)
Dodam tylko, ze poza tym, że używa K to ona nie jest aż taka fajna... wink.gif
nie ma jak braterska milosc.. :twisted:


Widać, że masz rodzeństwo 8)
hao
Za kilka lat wam przejdzie wink.gif
atol
mi z 10 lat temu przeszło... ktoś chce kupić rudowłosego 17 latka?
nox_
a ja niedawno zastosowalem nowa taktyke przeciw 'gadu-gadaczom'
biggrin.gif
wiecie jak fajnie mozna zwieszac standardowego klienta gg albo nawet calego kompa?
wystarczu w K miec wtyczke DzielniK i wyslac takowej osobie odpowiednia ilosc emotikon np: ]:-> no i gg nie radzi sobie z buforowanie duzych ilosci grafik

ps. najlepiej u siebie wylaczyc wyswietlanie emotikon [tak na wszelki wypadek] K sobie radzi ale muli na starszycgh kompach
m4t3k
QUOTE(nox_)
wiecie jak fajnie mozna zwieszac standardowego klienta gg albo nawet calego kompa?
wystarczu w K miec wtyczke DzielniK i wyslac takowej osobie odpowiednia ilosc emotikon naprzyklad ]:-> no i gg nie radzi sobie z buforowanie duzych ilosci grafik

LOL! Robimy sabotaż biggrin.gif
m4t3k
A ja wczoraj przekonałem kolegę do zainstalowania konnekta, bo mu się gg zaczęło psuć lalalalalaaaaaa smile.gif Miał pokazanych dostępnych użytkowników dostępnych tylko z naszej sieci osiedlowej, dziwne nie? Mam nadzieję, że pod konnektem nie będzie tak samo, bo to by było bez sensu :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.