Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pogoda.chrome.pl/registered : błąd
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Rafit
Witam. Denerwuje mnie jeden błąd, który pojawia się przy zmianie statusu. (widać na screenie). Jak widać winę za błąd ponosi Jabber a dokładniej Pogodynka czy jak to się tam zwało. Nie wiem jednak czym to jest spowodowane. Ktoś wie jak się tego pozbyć? Będę wdzięczny za pomoc.

Załączniki

lhs
Od pewnego już czasu na chrome.pl pogodynki nie ma - wywal z listy kontaktów wszystkie wpisy z niej korzystające. Działająca pogodynka jest w tej chwili na jabber.autocom.pl
Rafit
No z tym, że w kontaktach nie mam żadnych wpisów z Pogodynki, a przynajmniej nie widze ich. Dlatego nie wiem czym jest ten błąd spowodowany.
Drillah
QUOTE(Rafit)
No z tym, że w kontaktach nie mam żadnych wpisów z Pogodynki, a przynajmniej nie widze ich. Dlatego nie wiem czym jest ten błąd spowodowany.

Musisz zaistalować jakiś inny komunikator jabberowy...taki jak psi i z niego usunąć pogoda.chrome.pl/registered...to powinno pomóc...bo w Konnekcie KJabber ukrywa usługi.
lhs
Nie ukrywa.
Drillah
No to w takim razie sorki ze wprowadzam w błąd sad.gif
.nomis
Po prostu wyłącz filtrowanie i skasuj wink.gif . Pogodynka MUSI być na liście, skoro daje znak życia. Nie ma bata.
hao
Połącz się z serwerem... Rozłącz, w ustawieniach Jabbera ustaw synchronizację DO Konnekta, Połącz z serwerem - wszystkie kontakty ktore z dowolnego powodu nie "wskoczyły" do Konnekta (wersje nie-beta mają problemy z adresami z '/') zostana usuniete z serwera - rozłącz, ustaw synchronizację DO Serwera, połącz ponownie - voilla - błędu być już nie powinno...
Olórin
Od kiedy rejestruje się w transporcie pogodynki ? wink.gif
Rafit
Porada hao pomogła. :-) THX
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.