Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tryb "kod" dla konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Draghmar
Tak sobie pomyslalem, ze jakis zdolny fan konnekta moglby napisac wtyczke, ktora bedzie umozliwiala wstawianie kodu programu w oknie rozmowy tak, zeby kolorowala sie skladnia albo, zeby chociaz ladnie sie linijki ukladaly biggrin.gif.
Chodzi mi o cos takiego jak tutaj na forum jest pod znacznikiem [ code ] [ /code ]
jareq
I po co Ci to???
A tak po za tym to nie ma takiej możliwości, jeśli Ci chodzi o GG. Bo w Jabberze chyba by się dało..... Chociaż też bez sensu, bo ta druga osoba także musiałaby mieć tą opcję, aby móc to odczytać.... Tak, więc znikome szanse na zrobienie czegoś takiego, tym bardziej, że są ważniejsze sprawy na głowach naszych "pisarzy".... a kod można przesłać mailem :twisted:
hao
Nie no, to kwestia tylko sformatowania tekstu kolorem... Nowy kIEview + nowy interfejs (w drodze) pozwalają przesłać wklejony sformatowany tekst... Jeżeli używasz programu do edycji, który koloruje kod, można go w nim skopiować, wkleić do K z formatowaniem i z tymże formatowaniem wysłać...
Draghmar
QUOTE(jareq)
I po co Ci to???

Bo czesto mi sie zdaza wymieniac takowym. Mailem? To po co mi w ogole konnekt?A powiedz jak dziala sporo wtyczek? Trzeba je miec po dwoch stronach, prawda? :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.