Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie działa wysyłanie plików do GG po aktualizacji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KriSLee
Specjalnie nie ściągam wersji BETA bo nie chcę się później męczyć i użerać z jakimiś dodatkowymi problemami. Nie ustawiałem/wpisywałem żadnych centralek.
Ale czytam o nowych możliwościach programu już długo, więc pomyślałem że sprawdze co na to funkcja aktualizacji - może już są normalne wersje.
Wybieram AKTUALIZACJE->Sprawdź nowości, a tu wyskoczyło mi tego w pi...du i jeszcze trochę. No to ściągam i instaluje.

Re-load konnekta, pierwsze zmiany jakie zauważam - jest menu emotikon, patrzę na belkę na konnekcie a tam dalej 0.6.19.111, trudno nie przejmuje się tym. I nagle kolega chce żeby mu coś wysłać, no to daję wyślij plik, coś długo się łączy, i nagle "kTransfer błąd"
CODE

 Status: WSAE: 0
             Could not connect!

Dodam oczywiście, że 20 minut przed aktualizacją wysyłałem do niego pliki normalnie.
Nerwowo sprawdzam wysyłanie obrazków - niby działa, ale już nie pokazuje że obrazek został wysłany poprawnie.
Sprawdzam innego kontakta - dupa, ten sam błąd!
On do mnie wysyła normalnie.

A tak przy okazji, miałem coś takiego, że KONNEKT sam o określonym czasie wzbudzał ze stanu zaraz wracam, myślałem że wtyczka kAway jakoś to załatwi, a tutaj nagle zaczynają mi co każdy ruch myszki wyskakiwać jakieś komunikaty, aż nerwicy dostałem i to wyłączyłem. Wiecie do czego to służy, a co istotniejsze co tym błędem z samo wzbudzaniem się ?

============
Trochę tego dużo, ale rzadko piszę więc jak raz to porządnie biggrin.gif
NelQ
Problem był już poruszany na forum, więc następnym razem zanim założysz temat SZUKAJ!!.

A apropo problemu ta niewstety kTransfer ma to do siebie, że nie działa tak jak powinien i czasami mu odwala sad.gif U mnie też raz mogę coś wysłać, a raz nie (do tej samej osoby).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.