Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: .20.118 i problem z kZmieniacz
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Poke
Mowiac krotko - nie dziala - w panelu kontrolnym wtyczki takze dodatkowo nie ma tekstu.
lhs
Nie potwierdzam.
GareK
U mnie działa, ale fakt faktem, ze w panelu kontrolnym nie mam teksu... to samo tyczy sie ktransfer i napisu 'autodetekcja' ktorego juz nie mam ;] oraz okienka w ktp sie jakos tak dziwnie rozjechaly.. :/ no chyba ze sobie jakies filmy wkrecam :> w co watpie tongue.gif
mlodass
u mojego kolegi co mieszka 3pietra (co mu jabber nie chodzi juz po tym updacie) wyzej tez wlasnie nie ma tekstu.

i na dodatek mu ucina tekst w konfiguracji.

jak jest cos napisane to jest z tylu obciete troche.

btw, moze uzywasz rozdzielczosci 1152x(ile to było??biggrin.gif)

u mnie wszystko w porzadku.
GareK
Rozdzialke mam 1024x768 :>
dolaczam skrina zebyscie sami to oblookali...
lhs
Najnowszy kZmieniacz to 0.4.0.0 - spróbuj zaktualizować...
elk
Mialem to samo - pomoglo zaktualizowanie wtyczki do 0.4.0.0
mlodass
podobnie ;]
hao
Jest szansa, zeby na centralce kPlugins w koncu zagoscily nowsze wersje wtyczek?

Autorzy wtyczek muszą zrewidować tworzenie akcji - w przypadku kZmieniacza i kTransferu ustawione są po prostu złe szerokości (najlepiej ustawić na 0...)
Poke
Moglby mi ktos podeslac najnowsza wersje na poke(malpa)poprostu.net bo przy probie sciagniecia mam http://www.kplugins.net/error404
lhs
http://beta.olorin.info/
GareK
Ok. wytyczke zaktualizowalem i dziala, ale nieziemsko denerwuje mnie ikony kzmieniacza w trayu ;] da sie w jakis sposob jej pozbyc ? tongue.gif
lhs
Ustawienia | Interfejs | Powiadomienia.
GareK
Przy pomocy tego niestety nic nie zdzialam... mam wgrana wtyczke k.paleta i chialbym zeby to bylo tak jak przed updatem kzmieniacza GG i Tlen w trayu, a tu mi sie laduje 3 ikonka... niestety przy pomocy 'powiadomien' sie tego nie pozbede... albo 1 ikonka albo wszystkie o0
lhs
Wypróbuj w takim razie kAllStatus.
MiLKA
QUOTE(hao)
Jest szansa, zeby na centralce kPlugins w koncu zagoscily nowsze wersje wtyczek?

oczywiscie, wszelkie (mam nadzieje) dostosowane i poprawione wtyczki zaczną pojawiać się regularnie od soboty wieczór
Poke
Niestety najnowsza wersja co prawda ma juz napisy w panelu kontrolnym ale nie zmienia GG, dziala jedynie na Tlen.
GareK
QUOTE(lhs)
Wypróbuj w takim razie kAllStatus.

W kZmieniacz bardzo podoba mi sie toolbar ktorego niestety nie ma w kalstatus tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.