Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: brak archiwum !?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
jacekbn
ejjj !!! shit !! poprostu mi wsysło całe archiwum !! :|:| no comment !!! zaraz po zainstalowaniu .118 !!!!

Załączniki

piotr.ek
Mi rowniez :evil: :evil:
PoGoWieC
U mnie wszystko z archiwum gra. :wink:
hao
nic nie zginęło... widocznie są jakies problemy z oknem historii... ta beta jest trochę w pół drogi i moga sie dziac takie dziwadla... pobawcie sie z wtyczkami i dajcie znac jak poszlo
jacekbn
hm... nijak nie poszło, bo mam zainstalowane tylko te wtyczki, które potrzebuję, czyli najpotrzebniejsze biggrin.gif ( gg , ggcrypt, konnferencja, kStyle, kIEview, kTransfer, Notify, sms, sound, update, ggimage i kMigacz) hmm... próbowałem powyłączać co nieco... ale niewiele pomogło... przydałoby się jednak coś z tym zrobić :/ smile.gif
jareq
Moją historię też wcieło :? mam nadzije że nie na zawsze
mleko
hmm no u mnie tez cos nietentego z historia :/
ale chyab tak jak hao mowi to tylko jakis problem z wyswietlaniem bo pliki z rozmowami maja taki sam rozmiar co te sprzed aktualizacji smile.gif

no to czekamy na naprawienie bugu biggrin.gif
hao
Jaki macie system?
GareK
Ja mam to samo sad.gif
System XP.
foxtwo
QUOTE(GareK)
Ja mam to samo sad.gif
System XP.

jak wyzej... :?
jareq
Także XP Prof. z SP1
dwiekopy
no własnie chcialem dodac nowy temat ale widze ze bug zostal juz zgloszony. u mnie tez nie wyswietla rozmom. mam xp i SP1
NelQ
U mnie na Win 2k wszystko ok.
case
xp pro sp2 - ok..
foxtwo
widac jakby cos sie ladowalo ale nie wyswietla tego...
dwiekopy
QUOTE(foxtwo)
widac jakby cos sie ladowalo ale nie wyswietla tego...


dokładnie
_menic_
Xp SP2 zadnych błedow biggrin.gif
Chyba jestem jednym z nielicznych ktorym działa wszystko w nowej Becie :twisted:
dwiekopy
jezeli archiwum wymaga sp2 do poprawnego dzialania to sie chyba zalamie. ja naleze do osob ktorym wystarczy sp1. nie chce sobie chrzanic kompa pieprzonymi łatkami microsoftu ktore maja wiecej bledow niz usprawnien
lhs
QUOTE(dwiekopy)
jezeli archiwum wymaga sp2 do poprawnego dzialania to sie chyba zalamie.

Nie wymaga.
GareK
Absolutnie nie wymaga :] sam mam zainstalowany ShitPack 2 i archiwum jak nie bylo tak nie ma :>
jacekbn
no to jakieś pocieszenie garek, że nie muszę sobie szit-paka 2 instalować, bo to nic nie da... uffff :roll: ale przydało by się coś z tym bugiem jednak zrobić... bo smutno będzie, jak przepadnie półroczne archiwum... !!!
GareK
QUOTE(jacekbn)
no to jakieś pocieszenie garek, że nie muszę sobie szit-paka 2 instalować, bo to nic nie da... uffff :roll:  ale przydało by się coś z tym bugiem jednak zrobić... bo smutno będzie, jak przepadnie półroczne archiwum... !!!

http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3126
smile.gif
no dobrze...
nie chciałem zakładać nowego topicu, żeby forum nie zaśmiecać *bo i tak jest już wystarczająco zaśmiecone...*, ale mam tekie jedno pytanie:

Czemu niektóre przyciski z historii są poucinane (widać na załączonym scr)?
Troszki mnie ten problem drażni :/ Pozdrawiam smile.gif

Załączniki

Lwiczek
Hmmm.. U mnie przycięty jest tylko ostatni - kompaktuj... ale w sumie nie przeszkadza mi to ;]

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.