Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd jabber'a
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Metiu
Witam

Po zaktualizowaniu Konnekt'a (z centralek: standardowej, beta i kplugins) i uruchomieniu ponownie K. pojawia mi sie blad:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedur ?setState@Item@DiscoDB@jabberoo@@QAEXW4State@123@@Z w bibliotece jabberoo.dll."

W chwile pozniej:

"Wystapil blad podczas ladowania plugins\kjabber.dll
Jezeli nacisniesz [TAK] plugin ten
nie bedzie ladowany ponownie.
-----------

Load Failed [127] Nie mozna odnalezc okreslonej procedury."

co z tym mozna zrobic? smile.gif

pozdrawiam
Mateusz
dulek000
QUOTE(Metiu)
Witam

Po zaktualizowaniu Konnekt'a (z centralek: standardowej, beta i kplugins) i uruchomieniu ponownie K. pojawia mi sie blad:

\"Nie znaleziono punktu wejścia procedur ?setState@Item@DiscoDB@jabberoo@@QAEXW4State@123@@Z w bibliotece jabberoo.dll.\"

W chwile pozniej:

\"Wystapil blad podczas ladowania plugins\kjabber.dll
Jezeli nacisniesz [TAK] plugin ten
nie bedzie ladowany ponownie.
-----------

Load Failed [127] Nie mozna odnalezc okreslonej procedury.\"

co z tym mozna zrobic? smile.gif

pozdrawiam
Mateusz


W kat. konnekta masz plik jaberoo.dll.old wywal jaberoo.dll i zmień nazwę jaberoo.dll.old na jaberoo.dll, rozwiązanie przynajmniej tymczasowe...
Spass
mam dokładnie taki sam błąd gdy zaktualizuje kJabbera z centralki beta. zainstalowalem kJabbera ze standardowej centralki i dziala, z tym że nie mam w menu jabbera 'usług'. co jest grane?
atol
ja właśnie dlatego zrobiłem reeinstalkę Konnekta i podstawowej centralki z jabberem nie dotykam :wink:
bazi
Po dzisiejszej aktualizacji tez mialem powyzsza przypadlosc sad.gif Podmienilem pliczki i ruszylo smile.gif Wazne, ze dziala :cool:
Thx dulek000
dulek000
QUOTE(bazi)
Po dzisiejszej aktualizacji tez mialem powyzsza przypadlosc sad.gif Podmienilem pliczki i ruszylo smile.gif Wazne, ze dziala :cool:
Thx dulek000


Nie ma sprawy biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.