Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Szybka odpowiedź"
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
NelQ
Czy możnaby było uaktywnić na forum pole "szybkiej odpowiedzi"?? Jest to bardzo wygodne gdy chcemy wpisać tekst nie wspomagając się żadnymi przyciskami itp. - nie trzeba ładować strony odpowiedzi.
(dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi - looknijcie na dół któregokolwiek z tematów na Forum ELEKTRODA.PL
mlodass
no ja to bym chcial, bardzo fajnie by bylo jakby byla szybka odpowiedz, w sumie roboty nie duzo, na swoim forum to zrobilem w 3minuty, bo trzeba wkleic tylko troche kodu.
Puma
Kiedyś zdaje się postulowałem już o to ale bez odzewu, może tym razem się uda, jak najbardziej jestem za polem szybkiej odpowiedzi.
.misiek
mam propozycję na bajer w postaci rozpoznawania przeglądarki i systemu i wyświetlania np tak jak tu w postaci info pod belką "wiadomość" albo w prawym dolnym rogu posta jako ikonka smile.gif

ale to zależy wyłacznie od torn'a, a to dobry moment bo mówił że szykuje update stronki biggrin.gif
NelQ
QUOTE(.misiek)
mam propozycję na bajer w postaci rozpoznawania przeglądarki  i systemu i wyświetlania np tak jak tu w postaci info pod belką \"wiadomość\" albo w prawym dolnym rogu posta jako ikonka  smile.gif

ale to zależy wyłacznie od torn'a, a to dobry moment bo mówił że szykuje update stronki  biggrin.gif


Tutaj jest to jeszcze inaczej rozwiązane smile.gif (a jak by były oba sposoby naraz to już wogóle świetnie by było. Albo informacje szczegółowe po najechaniu na ikonkę)
foxtwo
Ejej... po co kombinujecie.. to tylko bajer. Chodzi przedewszystkim o SZYBKA ODPOWIEDZ, bo to jest przydatne :wink:
.misiek
QUOTE(foxtwo)
Ejej... po co kombinujecie.. to tylko bajer. Chodzi przedewszystkim o SZYBKA ODPOWIEDZ, bo to jest przydatne :wink:


napisałem że bajer :wink:
m4t3k
QUOTE(.misiek)
mam propozycję na bajer w postaci rozpoznawania przeglądarki  i systemu i wyświetlania np tak jak tu w postaci info pod belką \"wiadomość\" albo w prawym dolnym rogu posta jako ikonka  smile.gif

Widać od razu kto jest pr0 wink.gif
NelQ
To teraz proszę o ustosunkowanie się do mojej propozycji administratora forum smile.gif

EDIT:
?? Czy ktoś zamierza cokolwiek z tym pomysłem zrobić??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.