Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia <= czyli jak rozwiącać problem!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
GareK
Żeby pozbyć się problemów z historią wystarczy ściągnąć 'wtyke' o nazwie 'historia' z centralki beta :] przypadkowo na to wlasnie trafilem. Zainstalowalem i odziwo wszystko dziala tongue.gif
P.S. Nie zjedzcie mnie za zalozenie nowego topicu chcialem poprostu zeby temat byl widoczny i zeby nikt sie nie gubil w gaszczu postow o konnekcie x.6.20.118 wink.gif
lhs
QUOTE(GareK)
Żeby pozbyć się problemów z historią wystarczy ściągnąć 'wtyke' o nazwie 'historia' z centralki beta :]

... która leży tam od wczoraj.
GareK
Dokladnie wink.gif nie wiem jak moglem ja przeoczyc... i razem ze mną pare tysiecy ludzi... laugh.gif
dwiekopy
no to koniec problemu. teraz zapraszam tu biggrin.gif http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3121
GareK
Jeszcze mam takie jedno drobne pytanko... Da sie w jakis sposob usunac z histori rozmow menu 'opisy' gdy nie ma sie juz kStatusLog ? wykluczajac reinstalacje K.
sleesh
Wchodzisz do folderu profilu i tam jest jakis pliczek odpowiadajacy za opisy w histori , chyba jest tez jakis folder. Usun wszystko i jest ok. Niestety nie podam ci nazw tego wszystkiego bo sam to dzisiaj pousuwalem ;] Ale wazne ze dziala ;]
nediam
szkoda tylko ze wczesniej mi dzialalo a po sciagnieciu z bety histori przestalo :evil:
dzi
OK, generalnie nie wiem jak rozwiazac problem z niewidzialna historia. Wszystko mam tak jak auto update kaze, rowniez z bety.
Teraz wlaczam aktualizacje->aktualizacje, zaznaczam wiecej opcji (bo w przeciwnym wypadku nie mam nic). Co mam robic dalej?
Poza tym w menu ustawien nie widze juz gdzie moge wpisywac adresy centralek, chyba instaler nowej wersji mi pozmienial tak ze "zgubil" adres bety, nie widze teraz jednak gdzie go wpisac.
dzi
anyone? :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.