Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Formatowanie wiadomosci do k.away ...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
StRuGi
Moje wyglada tak

user posted image

A teraz co trzeba wpisac i gdzie tongue.gif

Wiadomość wysyłana do użytkownika kiedy jesteśmy w trybie away:
CODE
<font color="#126992">Cześć <b>«<font color="#000000">{display}</font><font color="#126992">»</b>,nie ma mnie od «<font color="#EE1A1A"><b>{date}<font color="#126992"></b></font><font color="#126992">» @ «</font><font color="#5BA42A"><b>{time}</b></font><font color="#126992">» gdyż «<font color="#FF6300"><u><b>{reason}</b></u><font color="#126992">». To jest wygenerowana  przez Konnekt'a  wiadomość, nadawca nie ponosi odpowiedzialności za nią. Wiadomość ta zostanie wysłana ponownie gdy coś napiszesz do mnie za 60 sekund.


Wiadomość wysyłana do użytkownika po włączeniu trybu away:
CODE
<font color="#126992">Away mode «<font color="#5BA42A">włączony</font><font color="#126992">»


Wiadomość wysyłana do użytkownika po wyłączeniu trybu away:
CODE
<font color="#126992">Away mode «<font color="#EE1A1A">wyłączony</font>»</font>
froger_mcs
hmm co tu duzo mowic, mi nie dziala tongue.gif , k.away wysyla odpowiedz dokladnie tak samo wygladajaca jak kod tongue.gif , zadnych kolorkow tylko normalny kod html tongue.gif, nie pomaga nawet dodanie ^ na poczatku, choc wyslane jako normalny text dziala tongue.gif
Aule
:roll: Kiedy wy sie nauczycie, że ten ptaszek to tylko gdy sie ręcznie wysyła.... W kAway'u trzeba taki ptaszek zaznaczyć, że wiadomość jest html'em.
StRuGi
W opcjach zaznacz "Używaj HTML'a"
EDIT: ehh te sekundy tongue.gif
NelQ
QUOTE(pz16)
:roll: Kiedy wy sie nauczycie, że ten ptaszek to tylko gdy sie ręcznie wysyła.... W kAway'u trzeba taki ptaszek zaznaczyć, że wiadomość jest html'em.


" ^ " tego to chyba nigdy się nie nauczą wink.gif
froger_mcs
hah no fakt, nigdy uwaznie nie czytalem o co w tych opcjach dokladnie chodzi tongue.gif
Zakrn
Nie przejmuj się. 97% użytkowników komputerów nie czyta instrukcji, manuali ani nawet kilkuwyrazowych opisów funkcji.
NelQ
QUOTE(Zakrn)
Nie przejmuj się. 97% użytkowników komputerów nie czyta instrukcji, manuali ani nawet kilkuwyrazowych opisów funkcji.


Jedyną instrukcją którą czytałem była ta od płyty głównej wink.gif Żadnych innych od żadnego sprzętu.
froger_mcs
jedyna instrukcja jaka ja czytalem to chyba z mojej starej komorki (kilka lat temu), a co do krotkich opisow to nieraz staralem sie czytac te w konnekcie, tyle ze po pewnym momencie zabawy z tym wyszstkim w glowie robi sie juz troche zamieszanie wink.gif
StRuGi
Wiadomość wysyłana do użytkownika kiedy jesteśmy w trybie away:

QUOTE
<font color=\"#126992\">Cześć <b>«<font color=\"#000000\">{display}</font><font color=\"#126992\">»</b>,nie ma mnie od «<font color=\"#EE1A1A\"><b>{date}<font color=\"#126992\"></b></font><font color=\"#126992\">» @ «</font><font color=\"#5BA42A\"><b>{time}</b></font><font color=\"#126992\">» gdyż «<font color=\"#FF6300\"><u><b>{reason}</b></u><font color=\"#126992\">».Znaczek nowej liniiZnaczek nowej linii To jest  wygenerowana  przez Konnekt'a  wiadomość, nadawca nie ponosi odpowiedzialności za nią.  Wiadomość ta zostanie wysłana ponownie gdy coś napiszesz do mnie za 60 sekund. W czasie gdy mnie nie ma, mozesz sprawdzic bardzo fajna strone - http://multi.emu.prv.pl ;>



Wiadomość wysyłana do użytkownika po włączeniu trybu away:

QUOTE
<font color=\"#126992\">Away mode «<font color=\"#5BA42A\">włączony</font><font color=\"#126992\">»Znaczek nowej liniiZnaczek nowej linii To jest  wygenerowana  przez Konnekt'a  wiadomość, nadawca nie ponosi odpowiedzialności za nią. 


Wiadomość wysyłana do użytkownika po wyłączeniu trybu away:

QUOTE
<font color=\"#126992\">Away mode «<font color=\"#EE1A1A\"> wyłączony</font>»</font> Znaczek nowej liniiZnaczek nowej linii To jest  wygenerowana  przez Konnekt'a  wiadomość, nadawca nie ponosi odpowiedzialności za nią. 
daroc
A przy okazji: jeśli z kimś gadam i włączę Away-mode, nie zamykając okna rozmowy... wtedy ta osoba otrzyma np. "nie ma mnie, gdyż ...". Jeżeli odpowie ona "ok", to czy otrzyma ona komunikat - automatyczną odpowiedź?
ISTM - tak. Jednak mi się wydaje, że takie powiadomienie jest wystarczające i przydałaby się opcja wyłączająca automatyczną odpowiedź, jeśli zostało już wysłane powiadomienie.
dulek000
QUOTE(daroc)
A przy okazji: jeśli z kimś gadam i włączę Away-mode, nie zamykając okna rozmowy... wtedy ta osoba otrzyma np. \"nie ma mnie, gdyż ...\". Jeżeli odpowie ona \"ok\", to czy otrzyma ona komunikat - automatyczną odpowiedź?
ISTM - tak. Jednak mi się wydaje, że takie powiadomienie jest wystarczające i przydałaby się opcja wyłączająca automatyczną odpowiedź, jeśli zostało już wysłane powiadomienie.


Jest antyflood, ustaw wysoką wartość i śmiga tongue.gif
daroc
Nie widzę nigdzie takiej opcji. Gdzie się ona znajduje?
dulek000
QUOTE(daroc)
Nie widzę nigdzie takiej opcji. Gdzie się ona znajduje?


"Minimalny odstęp czasu pomiędzy wysyłanymi odpowiedziami [s]"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.