Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "naprawiacz" profilu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kaufman512
Już wiele razu zdarzyło mi się że rpzez przestawienie jednej opcjii padł mi konnekt bo profil ejst skaszaniony itp. więc proponuje stworzenie narzedzia, w którym będzie można zmienić dane w swoim profilu, toteż naprawić go (coś jak ma miranda).

pozdraiwam
Konrad
_menic_
przez zmiane jednej opcji nie moze pasc ci profil tongue.gif Był to jakis inny czynnik tongue.gif
sleesh
Fakt ;] A tak rozwiazanie posrednie to expimp tongue.gif Poprostu exportuj sobie liste i ustawinia do pliku, a w razie jakiegos padu poprostu wczytasz config i po sprawie ;] Chociaz fakt , edytor profili bylby calkiem fajny ;]

DTBEditor ( czy jak to sie zwalo ;p ) by sie w koncu przydal...
dulek000
QUOTE(sleesh)
Fakt ;] A tak rozwiazanie posrednie to expimp tongue.gif Poprostu exportuj sobie liste i ustawinia do pliku, a w razie jakiegos padu poprostu wczytasz config i po sprawie ;] Chociaz fakt , edytor profili bylby calkiem fajny ;]

DTBEditor ( czy jak to sie zwalo ;p ) by sie w koncu przydal...


DTableEditor bodajże.
_menic_
najlepszym wyjsciem jest robienie od czas do czas kopi całego profilu wink.gif
Ja sobie tak mniej wiecwej raz na miesiac tworze rar'a z profili i trzymam wraz z konnektem wink.gif Wiele razy uratowało mnie biggrin.gif
a nie lepiej uzyc K+ ? prosta opcja, co dziennie zapisuje ustawienia do plikow ***.dtb w katalogu ...\konnekt\profiles\profil\backup Gdy sie cos zrabie wystarczy przekopjowac 5 plikow do katalogu ....\konnekt\profiles\profil. Bez problemowo i bez bolu. Naprawde polecam.

Wtyczke mozna sciagnac z http://pz16.alternatywa.info/beta/kplus.dll
m4t3k
QUOTE(arct!c)
a nie lepiej uzyc K+ ?

A co daje reszta opcji tej wtyczki, bo widzę że na stronie nie ma żadnego jej opisu sad.gif
sal_er
QUOTE(_menic_)
przez zmiane jednej opcji nie moze pasc ci profil :P Był to jakis inny czynnik :P


Otóż muszę Ci powiedzieć, że niekoniecznie musiał być jakiś inny powód. Czasami nic nie trzeba zmieniać w opcjach, żeby konnekt nie chciał wstać po restarcie.
Podobny problem występuje u mnie, gdy np. wyłączę kompa, nie zamykając wcześniej konnekta.

A poza tym to dawno, dawno temu program wygenerował mi taki pliczek:
u1607887#3b1008936#3b1179567#3b5265891#3b2838820#3b3699332#3b1607193#3b4164523#3
b1977438/
#3b1271261#3b4544425#3b4231002#3b3438662#3b2991312#3b5450331#3b3689193#3b6358315
#4010.20.dtb

ma ohydnie długą nazwę (zdaje się, że 433 znaki), przez co nie da się go niczym z dysku usunąć. Przewalone, próbowałem już explorer, cmd, far, far bez explorer, skócona nazwa pliku - nic. Nie da się też go przenieść/skopiować... Szlag by trafił. A dysku formatował przez jeden plik nie będę (ntfs) - drażni, gdy trzeba zrobić kopię katalogu (skopiować pliki) -- na szczęście jest CopyHandler i opcja "POMIŃ" :)

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.