Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Import kontaktow ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
Sztymel
Witam, mam dość krepujące pytanie:
Czy da sie zimportowac stare kontakty z prawdziwego tlena ( w tym kontakty gg ) na konnekt'a :?
Aule
Niedawno było to omawiane. W tlenie kontakty tlenowe same sie dodają po połączeniu, a kontakty GG'owe musisz na serwer eksportować, a potem w K impotrować.
Sztymel.
lecz mi sie nie dodaja ...
Sztymel
Skonczylem z gadu-gadu jakies rok temu, przez ten czas uzywalem tlena do komunikacji z osobami ktore maja gadu gadu oraz tlen ( wiekszosc gg )
Wiec jest to dla mnie wazne by wyeksportowac te kontakty.
Mam wyeksportowane kontakty do pliku "kontakty.xml"
A z nich nie odczytam przez konnekt...
Prosze o pomoc.
lhs
QUOTE(Sztymel.)
lecz mi sie nie dodaja ...

A masz wtyczkę DwuTlenek??
(A kontakty z GG exportujesz NA SERWER, a nie DO PLIKU).
NelQ
Po 1: SZUKAJ!! Było to niedawno omawiane i nie musiałbyś czekać na odpowiedź.
Po 2: Wejdź do Tlenu, WYEKSPORTUJ KONTAKTY GG NA SERWER GG (gdzieś jest taka opcja, nie używam tlenu więc nie powiem Ci gdzie dokładnie). Potem uruchom Konnekta, GG -> IMPORTUJ LISTĘ -> Z SERWERA GG.
QUOTE(NelQ)
Po 1: SZUKAJ!! Było to niedawno omawiane i nie musiałbyś czekać na odpowiedź.
Po 2: Wejdź do Tlenu, WYEKSPORTUJ KONTAKTY GG NA SERWER GG (gdzieś jest taka opcja, nie używam tlenu więc nie powiem Ci gdzie dokładnie). Potem uruchom Konnekta, GG -> IMPORTUJ LISTĘ -> Z SERWERA GG.


Zainstaluj sobie tlen.pl i się przekonasz ze NIE MA takiej opcji jak eksport kontaktow na serwer.
Gadu-gadu nie mam wogole zainstalowanego.
Wchodze Konnekt, GG -> IMPORTUJ LISTE -> Z SERVERA GG = "Nie znaleziono żadnych kontaktów!"
lhs
QUOTE(Gość)
Zainstaluj sobie tlen.pl i się przekonasz ze NIE MA takiej opcji jak eksport kontaktow na serwer.

No to screen z Tlena:

Załączniki

NelQ
Może masz jakąś starą wersję bo jak widać na screen-ie jest smile.gif
Sztymel
QUOTE(lhs)
QUOTE(Gość)
Zainstaluj sobie tlen.pl i się przekonasz ze NIE MA takiej opcji jak eksport kontaktow na serwer.

No to screen z Tlena:


Ja nie widze zadnego screena =/
lhs
O KURCZE!! Myślałem, że ktoś tu zwariował, ale coś mnie tknęło i uruchomiłem tę stronę w IE (normalnie korzystam z Firefox-a) - i screena nie ma!! Czy ktoś wie, co się dzieje??
NelQ
Nie. U mnie jest w Operze i IE 6, ale za to nie ma go w Firefox-ie :shock: :shock:
torn
:shock: :shock: :shock:
_menic_
QUOTE(lhs)
O KURCZE!! Myślałem, że ktoś tu zwariował, ale coś mnie tknęło i uruchomiłem tę stronę w IE (normalnie korzystam z Firefox-a) - i screena nie ma!! Czy ktoś wie, co się dzieje??
zaloguj sie w tym Ie na swoje konto wink.gif
lhs
_menic_ - jesteś wielki biggrin.gif
Wynika z tego, że osoby nie zalogowane nie widzą załączników. Nie wiedziałem, przyznaję.
NelQ
Heh, ja też.

W takim razie musisz nam Sztymel uwierzyć na słowo, że opcja jest smile.gif
_menic_
QUOTE(lhs)
_menic_ - jesteś wielki  biggrin.gif
Wynika z tego, że osoby nie zalogowane nie widzą załączników. Nie wiedziałem, przyznaję.

Kazdy mi to mowi biggrin.gif
A co do tych załacznikow to nie jest do konca tak. Zalezy na jakim forum. Na jednych widac a na innych juz nie :roll:
szt
:F to dacie ten link ( moze jakies ftp ) do tego screena ? :F

Ja nie uzywam zadnych z tych przegladarek
btw. sciagnelem przed chwila najnowszego tlena : i nie ma eksportu kontaktow na server o_O
lhs
http://lhs.w.interia.pl/a.png
Sztymel
Cóż ... ślepne
Nevermind.
Topic closed.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.