Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: cholera jasna (ICQ)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
stranded
patrzcie na kontakty ICQ z numerkami - co usunę te kontakty (których nawet nigdy w ICQ nie miałem) to one za każdym ponownym podłączeniem do sieci wracają do mnie. co mam zrobić? :cry:

UPDATE: jeszcze jedno, za każdym razem gdy się łącze pokazuje mi się zakładka "Agents" - jak się jej pozbyć na dobre?

user posted image

z góry dzięki za pomoc
lhs
Włączyć synchronizację do Konnekta.
NelQ
Następnym razem SZUKAJ!!

Ustaw: USTAWIENIA -> JABBER -> SYNCHRONIZACJA LISTY KONTAKTÓW -> SYNCHRONIZUJ DO KONNEKTA

EDIT:
lhs, minuty :wink:
stranded
ok ok. dzięki wielkie. sorry ale nie wiedziałem jak tego szukać (tzn. jakiego hasła szukać) :oops:
lhs
QUOTE(NelQ)
EDIT:
lhs, minuty  :wink:

Spokojnie, ja biję wyłącznie wtedy, gdy ktoś bije mnie biggrin.gif
_menic_
Na pozbycie sie zakladki Agents jest o wiele lepszy sposob niz zmiana synchronizacji tongue.gif Wystarczy konktatky ktore sa w tej grupie (np. transport ICQ) przeniesc do innej grupy tongue.gif
Działa bardzo dobrze bo sam tak mam :]
NelQ
QUOTE(lhs)
QUOTE(NelQ)
EDIT:
lhs, minuty  :wink:

Spokojnie, ja biję wyłącznie wtedy, gdy ktoś bije mnie biggrin.gif


smile.gif

QUOTE(_menic_)
Na pozbycie sie zakladki Agents jest o wiele lepszy sposob niz zmiana synchronizacji  Wystarczy konktatky ktore sa w tej grupie (np. transport ICQ) przeniesc do innej grupy 
Działa bardzo dobrze bo sam tak mam :]


Ale tu chodziło o pozbycie się powracający kontaktów a nie o drugie ptyanie smile.gif

A co do "Agents"-ów to u mnie przeniesienie wszyskich kontaktów nic nie daje, bo po ponownym uruchomieniu K. zakładka i tak powraca sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.