Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Menu kontekstowe ---> Problem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sarinnn
Czytalem na forum o podobnym problemie... Lecz moj przypadek jest troche inny.... Uzywam Konnekta juz troche czasu i wszystko bylo dobrze... Do dzis.. Zainstalowalem Tweak-XP pro i przestaly mi dzialac menu kontekstowe.. Klikam otwiera sie ale wystarczy maly ruch mysza i menu sie zamyka.... Niestety odinstalowanie nic nie dalo.... Co mam robic ???
hao
Hmm, po zainstalowaniu TweakXP Pro? Jakie opcje w nim włączyłeś? Masz XP z ServicePackiem czy bez? Z chęcią bym to naprawił, gdyby tylko u mnie się tak działo smile.gif

W tej chwili pozostaje tylko nacisnac żeby otworzyło się menu, a dalej używać kursorów na klawiaturze...
sarinnn
Mam Xp bez SrvicePacka !!! Naszczescie przed instalacja Tweak-XP inatalator utworzyl "punkt przywracania systemu"... Teraz to zauwazylem... Przywrucilem i wszytko powrocilo do normy.... Ufffff

Sam jestem ciekaw co powoduje takie zachwanie sie Xp-ka... To raczej nie wina Konnekta....

Jesli chodzi o opcje jakie tam ustawialem to nie podam konkretnych poniewaz uzylem kreatora optymilizacji XP... Robi wszystko automatycznie...
hao
No to się nim dzisiaj pobawię... Nie tyle wina konnekta, co moja, może nie doczytałem czegoś w dokumentacji... Przecież inne menu kontekstowe w systemie chodzą prawidłowo...
siara_17
No i problem z menu zniknal z pojawieniem sie wersji Konnekt0.6.16.85. Wszystko dziala ladnie i pieknie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.