Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: No to sobie narobiłem... :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Porter
Witam wszystkich.
Znalazłem w sieci wtyczkę KTP umożliwiającą wysyłanie na serwer FTP pliku wraz z jednoczesnym wysłaniem osobie z listy kontaktów wiadomości z linkiem do tego pliku. Chciałem przetestować na sobie i wysłałem do siebie po klanie taką informację. Porobiło się tak, że bez przerwy otrzymuję od siebie nową wiadomość. Otwieranie jej powoduje wyłącznie to, że od razu pojawia się nowa. Teoretycznie mógłbym olać migającą ikonkę w tray'u, ale nie mam tym samym możliwości otwarcia okna głównego. Nie pomogło wyłączenie obu wtyczek (klan i ktp), nie pomogło odinstalowanie i ponowna instalacja konnekta... Może ma ktoś jakiś pomysł, bo mi się skończyły...
Pozdrawiam
Porter
hao
Nie wiem jak robi to KTP, ale wejdź do historii rozmów, tam otwórz "Kolejka", "Nie przeczytane", zaznacz feralną wiadomość i ją usuń.

Jeżeli i to nie pomoże, wejdź do swojego katalogu profilu i skasuj plik msg.dtb (oczywiście przy wyłączonym K).
_menic_
QUOTE(hao)
Nie wiem jak robi to KTP, ale wejdź do historii rozmów, tam otwórz \"Kolejka\", \"Nie przeczytane\", zaznacz feralną wiadomość i ją usuń.

Jeżeli i to nie pomoże, wejdź do swojego katalogu profilu i skasuj plik msg.dtb (oczywiście przy wyłączonym K).
to nie wina ktp tylko kLan'a niestety :|
Porter
QUOTE(hao)
wejdź do swojego katalogu profilu i skasuj plik msg.dtb (oczywiście przy wyłączonym K).

Pomogło, dzięki.
Porter
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.