Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: grupy i więcej klawiszy.. proste i pożyteczne...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
qczyn
Mam nadzieje, że nie było tego wcześniej jeśli jednak .. przepraszam (nowy jestem .. tongue.gif).

To czego mi brakuje nie powinno być specjalnie trudne .. chodzi o bardziej rozbudowany interface do grup .. w zasadzie sprowadzający się do tego, aby jeden kontakt mógł być w więcej niż jednej grupie .. jak w gg .
Oraz jest ikona pt.: „ wysyłanie enterem” to czego mi brakuje to 2 wspaniałych guziczków z gg mianowicie „wyślij”, „zamknij” w brew pozorom to nie taka głupia sprawa ..
arkadyjczyk
A tych kilku wspaniałych reklam z gg ci nie brakuje biggrin.gif Konnekt to nie gg na całe szczęście to po co wciskać w nim niepotrzebne klawisze z gg. A o grupach to już było tyle razy, ze jest to aż nudne.
Może by tak dodać gdzieś na początku forum TODO wielkimi literami, bo ciągłe czytanie tych samych propozycji jest conajmniej drażniące.
Jeszcze jedno, bycie nowym niczego nie usprawiedliwia.
duch-x
a jesli chodzi o guziczek wyslij to polecam kliknac taka niebieska mala kopertke w oknie rozmow laugh.gif
qczyn
QUOTE(arkadyjczyk)
A tych kilku wspaniałych reklam z gg ci nie brakuje  biggrin.gif  Konnekt to nie gg na całe szczęście to po co wciskać w nim niepotrzebne klawisze z gg. A o grupach to już było tyle razy, ze jest to aż nudne.
Może by tak dodać gdzieś na początku forum TODO wielkimi literami, bo ciągłe czytanie tych samych propozycji jest conajmniej drażniące.
Jeszcze jedno, bycie nowym niczego nie usprawiedliwia.


Jeśli zauważysz taka jedynkę na górze to fajnie, jeśli nie to dla twojej informacji TO JEST mój pierwszy post na tym forum . To, co napisałem to jest to, co mnie „uderzyło”, gdy przesiadałem się z PGG oraz to, co ciągle sprawia mi problem przy pisaniu do kogoś (przeszukałem pobieżnie forum w poszukiwaniu wzmianek o grupach, nie znalazłem, więc napisałem).. jeśli masz jakieś propozycje zrób sobie nowy temat i pisz tam nie zmuszałem żebyś odpisywał. Na przyszłość odrobina szacunku by nie zaszkodziła .. na zakończenie bycie starym też...
NelQ
QUOTE
Jeśli zauważysz taka jedynkę na górze to fajnie, jeśli nie to dla twojej informacji TO JEST  mój pierwszy post na tym forum . To, co napisałem to jest to, co mnie „uderzyło”, gdy przesiadałem się z PGG oraz to, co ciągle sprawia mi problem przy pisaniu do kogoś (przeszukałem pobieżnie forum w poszukiwaniu wzmianek o grupach, nie znalazłem, więc napisałem).. jeśli masz jakieś propozycje zrób sobie nowy temat i pisz tam nie zmuszałem żebyś odpisywał. Na przyszłość odrobina szacunku by nie zaszkodziła ..  na zakończenie bycie starym też...


Tu nie chodzi o brak szacunku tylko o to, że czytanie po raz 100 tego samego posta jes co najmniej denerwujące. Nie wiem czy zauważyłeś ale na górze z prawej strony jest DUUŻY napis SZUKAJ!! Więc następnym razem zanim o coś zapytasz skorzystaj z niego.
sleesh
QUOTE(NelQ)
Tu nie chodzi o brak szacunku tylko o to, że czytanie po raz 100 tego samego posta jes co najmniej denerwujące. Nie wiem czy zauważyłeś ale na górze z prawej strony jest DUUŻY napis SZUKAJ!! Więc następnym razem zanim o coś zapytasz skorzystaj z niego.


QUOTE(qczyn)
(przeszukałem pobieżnie forum w poszukiwaniu wzmianek o grupach, nie znalazłem, więc napisałem)


NelQ: Czytaj dokladniej posty.

qczyn: Rozumiemy ze jestes nowy, ale zasada uzywania wyszukiwarki jest egzekwowana na kazdym forum. Poszukalbys chwile dluzej a napewno bys znalazl. Ale jako ze jestes nowy to zostanie ci to wybaczone :] Przynajmniej ten pierwszy raz...
NelQ
QUOTE(sleesh)
(...)
QUOTE(qczyn)
(przeszukałem pobieżnie forum w poszukiwaniu wzmianek o grupach, nie znalazłem, więc napisałem)

NelQ: Czytaj dokladniej posty.

qczyn: Rozumiemy ze jestes nowy, ale zasada uzywania wyszukiwarki jest egzekwowana na kazdym forum. Poszukalbys chwile dluzej a napewno bys znalazl. Ale jako ze jestes nowy to zostanie ci to wybaczone :] Przynajmniej ten pierwszy raz...


Widziałem to, ale sądziłem, że jeśli nie znalazł to szukanie polegało na przeglądaniu tematów i postów, nie używaniu wyszukiwarki.
m4t3k
QUOTE(qczyn)
Oraz jest ikona pt.: „ wysyłanie enterem” to czego mi brakuje to 2 wspaniałych guziczków z gg mianowicie „wyślij”, „zamknij” w brew pozorom to nie taka głupia sprawa ..

No faktycznie tak jak napisał duch-x ta niebieska koperta to odpowiednik wyślij z gadu-gadu. Wyczyść chyba się tak często nie używa, ale możesz uzyskać ten sam efekt klikając prawym klawiszem na okno rozmowy i wybrać wyczyść okno.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.