Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia - extended version
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sal_er
Bardzo użytecznym rozszerzeniem historii mogłaby być możliwość wczytywania do okna wiadomości dowolnej, zarchwizowanej wcześniej, rozmowy. Mogłoby to się obdywać z menu kontekstowego okna "Historia" (po kliknięciu na wybraną wiadomość i wybraniu odpowiedniej opcji, treść rozmowy wędrowałaby do okna wiadomości),

Drugą rzeczą, która drażni mnie w obecnej wersji konnekta (0.6.20.119+), jest brak możliwości wczytania poprzedniej rozmowy, jeżeli nasz rozmówca już zaczął coś do nas pisać (z poziomu okna wiadomości). Czasami potrzebne jest zerknięcie na to, co wcześniej zostało napisane, a w takim przypadku jest to już niemożliwe...
(mówię tu oczywiście o zdarzeniu, gdy opcja "Historia ostatnio wpisanych wiadomości" jest włączona).

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zabawy przy rozwijaniu projektu. Jest on tego warty :)
dulek000
QUOTE(sal_er)
Bardzo użytecznym rozszerzeniem historii mogłaby być możliwość wczytywania do okna wiadomości dowolnej, zarchwizowanej wcześniej, rozmowy. Mogłoby to się obdywać z menu kontekstowego okna \"Historia\" (po kliknięciu na wybraną wiadomość i wybraniu odpowiedniej opcji, treść rozmowy wędrowałaby do okna wiadomości),

Drugą rzeczą, która drażni mnie w obecnej wersji konnekta (0.6.20.119+), jest brak możliwości wczytania poprzedniej rozmowy, jeżeli nasz rozmówca już zaczął coś do nas pisać (z poziomu okna wiadomości). Czasami potrzebne jest zerknięcie na to, co wcześniej zostało napisane, a w takim przypadku jest to już niemożliwe...
(mówię tu oczywiście o zdarzeniu, gdy opcja \"Historia ostatnio wpisanych wiadomości\" jest włączona).

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zabawy przy rozwijaniu projektu. Jest on tego warty smile.gif


Coś podobnego jest na centralce beta. W FAQ masz opis, jak ją włączyć.
GareK
QUOTE(sal_er)
Bardzo użytecznym rozszerzeniem historii mogłaby być możliwość wczytywania do okna wiadomości dowolnej, zarchwizowanej wcześniej, rozmowy. Mogłoby to się obdywać z menu kontekstowego okna \"Historia\" (po kliknięciu na wybraną wiadomość i wybraniu odpowiedniej opcji, treść rozmowy wędrowałaby do okna wiadomości),

Cos takiego ostatnio wlasnie bylo mi potrzebne :/
Btw. dulek to jest mozliwe? przeczytalem cale FAQ i nic nie znalazlem.
sal_er
QUOTE(dulek000)
Coś podobnego jest na centralce beta. W FAQ masz opis, jak ją włączyć.

?
Hm... Nie chcę być niegrzeczny, ale tam jest okropny bajzel ;/
I nie znalazłem tego, o czym mówiłeś. Zresztą - nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy...
dulek000
QUOTE(sal_er)
QUOTE(dulek000)
Coś podobnego jest na centralce beta. W FAQ masz opis, jak ją włączyć.

?
Hm... Nie chcę być niegrzeczny, ale tam jest okropny bajzel ;/
I nie znalazłem tego, o czym mówiłeś. Zresztą - nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy...


http://konnekt.etap.pl/open.php?inc=faq&FA...entralki_kUpda1

A to o czym mówiłem to opcja wgrania ostatniej rozmowy
case
QUOTE(dulek000)
Coś podobnego jest na centralce beta. W FAQ masz opis, jak ją włączyć.

czytaj uwaznie, nie po lebkach..
QUOTE(sal_er)
Drugą rzeczą, która drażni mnie w obecnej wersji konnekta (0.6.20.119+), jest brak możliwości wczytania poprzedniej rozmowy, jeżeli nasz rozmówca już zaczął coś do nas pisać (z poziomu okna wiadomości). Czasami potrzebne jest zerknięcie na to, co wcześniej zostało napisane, a w takim przypadku jest to już niemożliwe...
(mówię tu oczywiście o zdarzeniu, gdy opcja \"Historia ostatnio wpisanych wiadomości\" jest włączona).
sal_er
Miło, że ktoś jednak UMIE czytać :>

Krk - I luv 2 :D
case
QUOTE(sal_er)
Miło, że ktoś jednak UMIE czytać :>

moze i nix to przeczyta i zrobi cos w tej kwestii [o ile nie jest to juz w planach do przebudowania w nowym kIEView].. :wink:
QUOTE(sal_er)
Krk - I luv 2 biggrin.gif

witam swojaka na forum.. :twisted: 8)
sal_er
QUOTE(case)
QUOTE(sal_er)
Krk - I luv 2 :D

witam swojaka na forum.. 8)

powiedzmy, że miło się tu studiuje :>
pielgrzym
QUOTE(sal_er)
QUOTE(case)
QUOTE(sal_er)
Krk - I luv 2 biggrin.gif

witam swojaka na forum.. 8)

powiedzmy, że miło się tu studiuje :>


Wieczne Miasto 8)
sal_er
Aye :>

Ale nie o Krakowie była tu mowa w poście...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.