Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wielkością okna rozmowy... czy ktoś pomoże ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
jacekbn
Otóż włączyłem sobie wczoraj wieczorem przezroczystość głównego okna.... posiedziałem jeszcze trochę i poszedłem spać... włączam go dzisiaj a okno rozmowy jakieś takie dziwne małe... myślę sobie... hmm... nic nie zmieniałem... hmmm... to zmieniam na duże... restartuje konnekta i znowu małe... !? :/ próbowałem kilka razy, z włączoną przezroczystością i z wyłączoną... i nijak nie mogę zmienić wielkości okna na stałe... a za każdym razem powiększać u każdej osoby z którą rozmawiam jakoś mnie nie ciesz...
Pomoże mi ktoś? Jest może możliwość manualnej zmiany wielkości okna gdzieś w jakimś pliku ?
dulek000
QUOTE(jacekbn)
Otóż włączyłem sobie wczoraj wieczorem przezroczystość głównego okna.... posiedziałem jeszcze trochę i poszedłem spać... włączam go dzisiaj a okno rozmowy jakieś takie dziwne małe... myślę sobie... hmm... nic nie zmieniałem... hmmm... to zmieniam na duże... restartuje konnekta i znowu małe... !? :/ próbowałem kilka razy, z włączoną przezroczystością i z wyłączoną... i nijak nie mogę zmienić wielkości okna na stałe... a za każdym razem powiększać u każdej osoby z którą rozmawiam jakoś mnie nie ciesz...
Pomoże mi ktoś? Jest może możliwość manualnej zmiany wielkości okna gdzieś w jakimś pliku ?


Spróbuj zamknąć okno z shiftem.
jacekbn
nic nie dało... niestety sad.gif
Sija
zaktualizuj konnekta.
jacekbn
wielkie i stokrotne dzięki, aczkolwiek nie spodziewałem się, że aktualizacja coś da, bo wczoraj ją robiłem smile.gif widocznie czegoś nie zaktualizowałem smile.gif
hao
woczraj były dwie smile.gif
.misiek
QUOTE(hao)
woczraj były dwie smile.gif


hao ja nie nadążam zasysać nowych updatów, podziwiam i gratuluje biggrin.gif
gilek
:| ja ani wczoraj ani dzisiaj ani w ogóle nie widze żadnych aktualizacji nowych :\ konnekt sprawdza centralkę beta ale nie ma na niej nic nowego :\
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.