Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Regulacja głośności dźwięków w K
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Witam,
byłoby bardzo fajnie, gdyby w ustawieniach dotyczących dźwięków znalazł się suwak pozwalający na regulację głośności. Po prostu dużo wygodniej jest mieć ustawione wszystkie dźwięki w windowsie na max i regulować ich poziom w poszczegolnych programach.
KOSMOS
Popieram!!!
Mam kompa a na nim 2 sytem (mój i brata), często bywa tak ze brat na swoim gra w DIABLO i ma GG. Dźwięki GG podczas grania są okropne.
Ja natomiast mam wyłączone dźwięki kontroluje "Scroll Lock" biggrin.gif
Ale ta opcja jest potrzebna bo nieraz zanim zerknę na diode to troszke trwa zwłaszcza podczas oglądania filmów, a tak cichy dyskretny sygnął, który nie przeszkadza.
Ale jeśli naprawde komuś zależy na tym, to aktualnie możne odytować dźwięki i zmniejższyć sinusoide :wink:
hao
kSound dziala w najprostszy z możliwych sposobów i nie ma mozliwosci regulowania glosnosci...

Dajcie mi wbudowane w winde proste API to zrobie wam regulacje glosnosci...
Lwiczek
Hmm... czyli pozostaje tylko ręczne wyciszenie plikow? Trochę szkoda.... :(
swap
przecierz jest (przynajmniej w becie) przycisk wycisz
dulek000
QUOTE(swap)
przecierz jest (przynajmniej w becie) przycisk wycisz


To nie to, chodzi o suwak taki jak w winampie smile.gif
2230093
to już kiedyś zaproponowałem
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1735
A skoro potrzeba jest to może jednak laugh.gif
Lwiczek
No i widze, ze temat byl juz poruszany... niepotrzebnie zakladalem nowy... No ale widac, ze jest zapotrzebowanie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.