Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kolejnosc emotikon z GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
tester
witam,

w sumie jest to propozycja typu "pierdółka", ale mimo wszystko...

chodzi o to, ze gdy ustawi sie w opcjach kIEview:
- zestaw emotikon z GG oraz
- ilosc wierszy w menu emotikon na 8 (tyle ile jest kolumn w okienku emotikon w oryginalnym GG)
to menu emoticon w oknie rozmowy KONNEKTa nie jest wyswietlane w kolejnosci takiej jak w oryginalnym GG.

nie wiem w jaki sposb kIEview sortuje ikony, ale pewnie mala poprawka w pliku emots.txt (w pakiecie ggemots.zip) lub samym kIEview zalatwilaby sprawe.

dzieki za uwage i pozdrawiam, j.

ps.
;-) to tak w temacie 100% kompatybilnosci z GG, bo jak widze w KONNEKcie jest najwieksza ze wszystkich komunikatorow.
atol
jest nawet lepsza od zwykłago gg :wink: Brakuje tylko bannerów :wink:
hao
Konnekt nie ma być w 100% kompatybilny z GG... Nie zamierzam zaniżać poziomu
tester
biggrin.gif taaa, nie mialem nawet tego na mysli biggrin.gif

oczywiscie chodzilo mi o "kompatybilnosc" wizualna. a konkretnie, ze czesto klikam (i pewnie nie tylko ja) na emotikony, bo pamietam ich pozycje w okenku wyboru w GG, a w menu emotikon w kIEview nie moge tego zrobic "na pamiec", tylko musze ich szukac. poza tym na oko brakuje 2 ikonek z oryginanlnego pakietu GG.

poza tym menu emotikonek w kIEview posiada pasek scrollowania w przeciwienstwie do menu z GG, ale to mi akurat bardzo nie przeszkadza, bo mam myszke ze kolkiem ;-).

hmmm, co zas do kolejnosci... pewnie sam to sobie za jakis czas poprawie (bo strzelam, ze kIEview sortuje tak jak jest w pliku emots.txt), wiec sobie poradze - myslalem tylko o innych userach i tych, ktory dopiero beda sciagac sobie pakiet ggemots.zip.

pozdr serdeczne, j.
KOSMOS
O ile dobrze pamiętam to lista emot w GG jest sortowana od czesto używanych do mniej.
tester
na pewno nie w GG 6.0.xxx - okienko z emotami jest "stałe".
...widac dawno nie uzywales GG biggrin.gif ...i slusznie ;-)
m4t3k
QUOTE(tester)
... czesto klikam (i pewnie nie tylko ja) na emotikony, bo pamietam ich pozycje w okenku wyboru w GG,...

Tylko ty, wszyscy inni wpisują sobie tekst i wyświetla im emoticony :cry: :oops:
NelQ
QUOTE(m4t3k)
Tylko ty, wszyscy inni wpisują sobie tekst i wyświetla im emoticony :cry:  :oops:


Ja już się tak przyzwyczaiłem do ręcznego wpisywania emotów (bo innego wyjścia nie miałem dopóki nie zrobiono menu), że i tak nie używam menu. Poza tym prócz zwykłych uśmieszków itp. prawie nie używam emot.
duch-x
QUOTE(NelQ)
QUOTE(m4t3k)
Tylko ty, wszyscy inni wpisują sobie tekst i wyświetla im emoticony :cry:  :oops:


Ja już się tak przyzwyczaiłem do ręcznego wpisywania emotów (bo innego wyjścia nie miałem dopóki nie zrobiono menu), że i tak nie używam menu. Poza tym prócz zwykłych uśmieszków itp. prawie nie używam emot.

dokladnie.. ja nawet za czasow gg uzywalem tekstowego wklepywania, poza tym teraz w obecnej wersji gdy ktos napisze msg to otwarte menu emotek znika co utrudnia wybor.
zdazalo mi sie ze ledwo otwieralem menu i wiadomosc przychodzila, zanim zdazylem wybrac emotke to musialem poczekac az ta osoba skonczy pisac.. tongue.gif
tester
no to chyba rzeczywiscie leniwy jestem... :-D (...)
ale spox, za kolejnosc ikonek zaraz sie wezme i sobie poprawie.
wyniki spostuje w tym watku

--- edit:
rozwiazanie jest opisane w jednym z plikow readme w katalogu DOC konnekta.
(po prostu w pliku ggemots.zip ze strony konnekta wszystkie emoty sa wrzucone do jednego katalogu. niektore sie nadpisaly, wiec kilka zniknelo i zostalo podmienionych).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.