Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiekszenie rozmiaru czcionki w polu wpisywania...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dzi
...w oknie rozmowy po ostatnim update.
Mam takie cos, ze po ostatnim update powiekszyla mi sie (znacznie) czcionka w polu wpisywania (edycji) w oknie rozmowy. Ktos wie dlaczego i jak ja zmniejszyc?
dulek000
QUOTE(dzi)
...w oknie rozmowy po ostatnim update.
Mam takie cos, ze po ostatnim update powiekszyla mi sie (znacznie) czcionka w polu wpisywania (edycji) w oknie rozmowy. Ktos wie dlaczego i jak ja zmniejszyc?


Ustawienia->interfejs->wygląd->wysyłane
m4t3k
QUOTE(dulek000)
Ustawienia->interfejs->wygląd->wysyłane

A przepraszam a czy to nie dotyczy twoich wysłanych wiadomości a nie czcionki tych co wpisujesz w polu przed wysładniem? :>
dulek000
QUOTE(m4t3k)
QUOTE(dulek000)
Ustawienia->interfejs->wygląd->wysyłane

A przepraszam a czy to nie dotyczy twoich wysłanych wiadomości a nie czcionki tych co wpisujesz w polu przed wysładniem? :>


Tym razem dobrze doczytałem tongue.gif Sam sprawdź zresztą.
dzi
dzieki :shock: (zaskoczenie wynika z tad ze bylem pewien ze sprawdzilem wszystkie mozliwosci)
m4t3k
QUOTE(dzi)
... powiekszyla mi sie (znacznie) czcionka w polu wpisywania (edycji) w oknie rozmowy...

Ok, no załóżmy że dobrze przeczytałeś. To skoro tak to czemu mi nie zmienia to ustawienie? :>

edycja:
:oops: restart konnekta dokończył dzieła ohmy.gif

Załączniki

j00gi
umnie tylko wyslane sie zmieniaja a jak wpisuje to i tak nie moge tego zmienic
dzi
QUOTE(dzi)
dzieki  :shock: (zaskoczenie wynika z tad ze bylem pewien ze sprawdzilem wszystkie mozliwosci)
Teraz lapie co jest
zmieniajac wyslane zmieniamy zarowno te wpisywane "na dole" (nazwalem to "polem edycji") oraz te "u gory" czyli tam gdzie jest pokazany caly dialog. Problem w tym, ze te "na dole" zmienily rozmiar w stosunku do "tych u gory". Czyli, po zainstalowaniu update'a pierwsze co zobaczylem to zmiana tych "na dole", potem zmieniajac "wysylane" zmienilem tak ze te "na dole" byly takie same jak przed update'm ale zmniejszyly sie "te u gory".

update: aha, i te "na dole" zmieniaja sie tylko przy otwarciu nowego okna rozmowy, wiec jak sie bawicie ustawieniami to albo restartujcie konnekta albo po kazdej zmianie testujcie na innym kontakcie

update2: developerom moze przyda sie info ze uzywam w systemie "large fonts" (120dpi)
dzi
no i co, any response?
to jest w glownym module konnekta tak?
czy ktos kto to pisze moglby cokolwiek odpowiedziec? np. "wow, dziwne", albo "jak mi sie zachce to oblukam" czy cos?
dzi
bump
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.