Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prosze o pomoc !
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
[ToM]
Witam,

A więc tak.. jestem nowy na forum ale konnekt juz uzywam dosyć dlugo wiec mam taki program wlaczam sobie jablera wchodze do uslugi i co teraz mam zrobic aby dzialalo mi yahoo ? :roll:

P.S.

Acha zna ktoś stronke z reg online do yahoo bo nie mam zamiaru instalowac yahoo i to samo z icq tez reg online i jak zrobic to yahoo i icq w jablerze szkoalm po forum i jakos niemoglem wyszperac wiec zrobilm konto i sie pytam doswiadczonych konnek'to uzytkownikow.
lhs
Przepisz po polsku. Albo po angielsku.
Daarth
lhs: a ja zrozumialem biggrin.gif ale tylko temu ze jedne z moich znajomych pisze w ten sposob i mam wprawe. ehh spoleczenstwo idiocie je z tego co widze.. ciekawe czyja to wina :|
QUOTE(JabberPl.org)
Transporty to usługi zapewniające wymianę wiadomości i dostępności pomiędzy siecią jabbera i inną, niezgodną z jabberem siecią (np. GG, ICQ, lub SMS).

Transport łączy się z inną siecią IM za nas i utrzymuje z nią połączenie, konwertując wiadomości obcej sieci na wiadomości jabberowe i odwrotnie.

Aby transport mógł połączyć się z obcą siecią, musimy już mieć w niej konto własnego użytkownika. Następnie musimy dane naszego konta (najczęściej identyfikator użytkownika i hasło) zarejestrować w transporcie, aby mógł się połączyć z obcą siecią i \"udawać\", że jesteśmy tam zalogowani.

musisz zainstalowac nie ma innych mozliwosci z tego co mi wiadomo. a jak juz bedziesz mial to kliknij sobie prawym na transporcie (w uslugach bedzie jak wol: YAHOO
dulek000
QUOTE([ToM)
]Witam,

A więc tak.. jestem nowy na forum ale konnekt juz uzywam dosyć dlugo wiec mam taki program wlaczam sobie jablera wchodze do uslugi i co teraz mam zrobic aby dzialalo mi yahoo ?  :roll:

P.S.

Acha zna ktoś stronke z reg online do yahoo bo nie mam zamiaru instalowac yahoo i to samo z icq tez reg online i jak zrobic to yahoo i icq w jablerze szkoalm po forum i jakos niemoglem wyszperac wiec zrobilm konto i sie pytam doswiadczonych konnek'to uzytkownikow.


Zainstaluj betę kjabbera z centralki beta. Więcej informacji w FAQ.
NelQ
QUOTE(Daarth)
lhs: a ja zrozumialem biggrin.gif

To jesteś niezły bo ja nie wink.gif
lhs
QUOTE(Daarth)
lhs: a ja zrozumialem biggrin.gif

Zrozumienie nie musi oznaczać akceptacji bylejakości...
Daarth
dopisalem przed chwilka dlaczego zrozumialem smile.gif ehh strach sie bac co bedzie za te 20 lat :|

edit:
QUOTE(lhs)
Zrozumienie nie musi oznaczać akceptacji bylejakości...

tysh racja
lhs
QUOTE(dulek000)
Zainstaluj betę kjabbera z centralki beta. Więcej informacji w FAQ.

Genialne, dulek. Normalnie - genialne.
[ToM]
QUOTE(Daarth)
lhs: a ja zrozumialem biggrin.gif ale tylko temu ze jedne z moich znajomych pisze w ten sposob i mam wprawe. ehh spoleczenstwo idiocie je z tego co widze.. ciekawe czyja to wina :|
QUOTE(JabberPl.org)
Transporty to usługi zapewniające wymianę wiadomości i dostępności pomiędzy siecią jabbera i inną, niezgodną z jabberem siecią (np. GG, ICQ, lub SMS).

Transport łączy się z inną siecią IM za nas i utrzymuje z nią połączenie, konwertując wiadomości obcej sieci na wiadomości jabberowe i odwrotnie.

Aby transport mógł połączyć się z obcą siecią, musimy już mieć w niej konto własnego użytkownika. Następnie musimy dane naszego konta (najczęściej identyfikator użytkownika i hasło) zarejestrować w transporcie, aby mógł się połączyć z obcą siecią i \"udawać\", że jesteśmy tam zalogowani.

musisz zainstalowac nie ma innych mozliwosci z tego co mi wiadomo. a jak juz bedziesz mial to kliknij sobie prawym na transporcie (w uslugach bedzie jak wol: YAHOO


Sorki all.. ale wiecie pierwszy post wiec sie czlowiek denerwuje biggrin.gif. sorra jeszcze raz i dzieki dla Daarth bardzo mi pomogl biggrin.gif.
dulek000
QUOTE(lhs)
QUOTE(dulek000)
Zainstaluj betę kjabbera z centralki beta. Więcej informacji w FAQ.

Genialne, dulek. Normalnie - genialne.


omg już dziś nie myślę
lhs
QUOTE(dulek000)
omg już dziś nie myślę

Problem w tym, że nie tylko dziś.
case
QUOTE(dulek000)
omg już dziś nie myślę

heh.. podobaja mi sie posty, w ktorych kazesz myslec innym.. :twisted:
Daarth
QUOTE([ToM)
]
Sorki all.. ale wiecie pierwszy post wiec sie czlowiek denerwuje biggrin.gif. sorra jeszcze raz i dzieki dla Daarth bardzo mi pomogl biggrin.gif.

spoko:) jakoś przeżyjemy ten pierwszy post wink.gif btw (do wszystkich biggrin.gif) moja ksyfke odmienia sie niestety z angielska: daarth, daarth'a, daarth'owi biggrin.gif

QUOTE(case)
QUOTE(dulek000)
omg już dziś nie myślę

heh.. podobaja mi sie posty, w ktorych kazesz myslec innym.. :twisted:

true, true biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.