Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Profile użytkowników
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
misiu98
Hmmm... Bardzo przydałaby się możliwość konfiguracji Profili Użytkownika. Jak pierwszy raz uruchomiłem Konnekt'a to coś-tam klepnąłem, nie pamiętam nawet, jakie mam ustawienia sad.gif

Poza tym - mam ustawionych na komputerze kilku użytkowników i K. działa u mnie bez problemów. U mnie, czyli na moim profilu. Jakież było moje zdumienie, kiedy ostatnio mając włączony profil mojego taty, chciałem się pochwalić K. - włączam, a program prosi mnie o utworzenie nowego profilu. Jest to, owszem, na miejscu - tylko, że nie było możliwości wybrania już istniejącego (mojego) profilu... Albo nowy, albo nic.
Czy jest to spowodowane wersją Beta programu, czy jest to kolejny bug?
sarinnn
QUOTE(misiu98)
tylko, że nie było możliwości wybrania już istniejącego (mojego) profilu... Albo nowy, albo nic.
Czy jest to spowodowane wersją Beta programu, czy jest to kolejny bug?


Nie to nie wersja beta jest tego przyczyna tylko budowa Twojego systemu operacyjnego.... Podejrzewam ze masz XP... Podczas tworzenia profilu w Konnekcie zaznaczyles ( tak przypuszczam ) opcje w ktorej Konnekt przchowuje profile w prywatnym katalogu "profilu systemowego" do ktorego z profilu Twojego "taty" nie ma dostepu... Brzmi to zawile ale tak wlasnie jest zbudowany XP...
hao
Bo mniej więcej o to chodzi.... Jeżeli profile mają być współdzielone trzeba wybrać jako katalog profili "profiles/" ...

Jeżeli wybierze się katalog użytkownika w systemie, to profile innych użytkowników nie będą dostępne na każdym systemie, nie tylko XP
misiu98
W takim razie wiem już, o co chodzi smile.gif

Ale i tak nie mam możliwości zmiany ustawień smile.gif A o to głównie 'misie' rozchodzi.

ps. Używam Windows'a 98
hao
Hmm, no na razie nie ma i przez jakiś czas nie będzie...

Jeżeli chcesz zmienić katalog, zajrzyj do rejestru systemowego..

w

HKEY_CURRENT_USER\Software\Stamina\Konnekt\ProfilesDir

znajdziesz katalog, w jakim aktualnie siedzą profile...
Zmień to na katalog jakiego chcesz używać (jeżeli ma być względny do katalogu Konnekta (np. w Konnekt\profiles wpisz "profiles\"), pamiętaj aby KONIECZNIE zakończyć to backslashem, w przeciwnym razie będą się dziać rzeczy dziwne smile.gif ...

Przenieś wszystkie profile z katalogu starego, do nowego...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.