Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jednokrotna synchronizacja listy do/od serwera [jabber/tlen]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Witam,
ostatio jestem dosyc 'plodny' i mam kolejna propozycje... Otoz zeby w menu powiedzmy ustawiania statusu sieci mozna bylo wybrac opcje zsynchronizowania kontaktow od/do serwera dla wybranej sieci [jak an razie jednorazowo mozna zrobic tylko dla GG]. Ni interesuje mnie tez ciagle aktualizowanie listy, bo jest to irytujace, a przelaczanie danej opcji w ustawieniach za kazdym razem jak chce sie pobrac/wyslac liste tez nie jest najciekawsze...

Sadze, ze nie byloby to trudne do wykonania, wszak wszystkie funkcje dot. wysylania/odbierania juz sa, tylko trzeba je podpiac pod odpowiednie menu - dobrze kombinuje?
hao
Źle kombinujesz... Listy kontaktów sieci Jabber (i Tlen również) muszą być zawsze zsynchronizowane z serwerem i inaczej się w zasadzie nie da...
Lwiczek
Hmm... zalozmy wiec sytuacje:
-ustawiam zeby konnekt zsynchronizowal mi liste jabbera z serwera do konnekta.
-lacze sie z jabberem
-wylaczam synchronizowanie z serwerem...

Jak dla mnie jest to pojedyncze zsynchronizowanie [wykonane w wielu etapach (sic!)] bo zawsze mam wlaczony brak synchronizacji...

PS. Czemu zawsze musza byc zsynchronizowane? Pozatym, jezeli juz musza, to brakuje mi bardziej szczegulowych opcji synchronizacji. Bo wtedy mozna by sobie ustawic zeby przy synch. do serwera dodawal nowe i usuwal niekatualne kontakty, a przy synchronizacji od serwera dodawal nowe ale nic nie usuwal... jak na razie imho tak sie nie da...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.