Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer -> adres WWW zamiast IP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
DrLastContaQt
Mam dobra propozycje. Pasowaloby zeby w kTransfer mozna zamiast adesu IP dalo sie wpisac adres WWW z kotorego wtyczka pobierze IP.

Po co takie komnbinacje.... A no po to zeby ludzie ze mneinnym IP nie musieli raz na dobe podmienac tam numeru IP smile.gif Zaklda sie konto na www.no-ip.com i juz. taki patent doskonale sie sprawdza w DC++. Zamist adresu IP mam wpisane adres na no-ip i nie musze ciegle zmieniac IP w DC++. No-ip mi zapewnia zawsze aktulny adres IP od moja demena w tej usludze. To bardzo ulatwai zycie smile.gif
daroc
A no-ip sam aktualizuje IP (jak??) czy myk polega na tym, ze po prostu zmieniasz w no-ip swój IP, zamiast w każdym programie z osobna?
alberht
instalujesz programik na swoim kompie, który przy każdej zmianie ip wysyła tą informację do serwera no-ip.com tak, ze Twój adres www zawsze prowadzi do Twojego ip, zamieszalem troche, ale chyba zrozumiesz wink.gif
daroc
Rozumiem, rozumiem. Czyli no-ip.com jest lepsze niż myślałem! biggrin.gif Skąd można taki programik wziąć? (na razie nie potrzebuję, bo mam stały IP, ale może się to kiedyś zmienić)
Chyba powstał mały OT. Co z modyfikacją tej wtyczki? Hm? :roll:
alberht
wejdź na stronę i poczytaj trochę... programik dla windows można pobrać stąd
DrLastContaQt
Dziwi mnie ze nikt nie popiera mojej propozycji a przeciez mase osob rozdziela neostrade i ma problem z ciaglem wpisywaniem nowego IP :/ A tak to problem ten znika biggrin.gif W DC++ niesamowicie ulatwia to zycia, mozna caly dzien miec wlaczone a przy zmanie adresu hub sam nas zresetuje i po uplywie 5 minut (u mnie co tyle jest wysylany adres IP do no-ip) juz sciagam nam sie dalej biggrin.gif
daroc
Ja popieram! wink.gif
Ale niewiele mogę... tongue.gif
swap
bylo juz poruszane wiele razy. trzeba czekac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.