Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka propozycji !
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
[ToM]
A więc tak czy niemożna by było zrobić w okienku wiadomości taka opcja ( guziczek ) jak " wyczyść zawartość okna " bądź o innejh nazwie laugh.gif. Mogło by się cosik takiego przydać a raczej bardzo by się przydało szczególnie jak sie ma starszego brata który wszystko ci czyta :wink:.
A drugą moja propozycją jest taka opcja jak " rozmow głosowa " lecz tylko na gg ale to już jest mi mniej potrzebne bo i tak juz wiekszość ludzi ma Skype.

P.S.

Co Wy na tę moją pierwszą propozycję ?
lhs
Kliknij prawym ---> Wyczyść okno.
Witam wszystkich. Nie odniosę się do propozycji poprzednika, bo szczerze powiedziawszy są mi one... obojętne smile.gif
Ale ja za to chciałbym zaproponować jedno: czy nie dałoby się zrobić, żeby po przełączeniu użytkownika (po wyjściu do ekranu logowania - bez wylogowania użytkownika) wyświetlało się info o nieprzeczytanych wiadomościach (coś w podobie do "użytkownik ma 1 nieprzeczytaną wiadomość e-mail", z tą różnicą, że zamianst wiadomością e-mail, byłoby wiadomość GG, Jabber, lub innej sieci).
To taka moja mała propozycja. Życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu Konnekta smile.gif

edit: przeniosę do wish list [tam bardziej pasuje - przepraszam za OT]
[ToM]
Tak znam tę opcje ale można by dorobić guziczek kolo " Wyślij plik " biggrin.gif.

jak zrobic w podpise aby mi dalo obraziek z http://republika.pl/tom_ftp/tom_sygnaturka.jpg
Arlathan
ale zes sobie skromną sygnaturke przygotowal... nie powiem tongue.gif
[ToM]
QUOTE(Arlathan)
ale zes sobie skromną sygnaturke przygotowal... nie powiem tongue.gif


Co nie ładna? laugh.gif o co Ci chodzi :wink:!
mefju
sie pytasz?! chyba jasne, że za mała...
[ToM]
QUOTE(mefju)
sie pytasz?! chyba jasne, że za mała...

Ale co mam za durzy Avatchar czy sygna bo nie chce bana biggrin.gif. Za takie quwno biggrin.gif.
lhs
Na szczęście istnieje Adblock.
[ToM]
QUOTE(lhs)
Na szczęście istnieje Adblock.

No powiedzcie mi czy jest ona za duza jak tak to o ile bo nie chce za to bana 8).
QUOTE
No powiedzcie mi czy jest ona za duza jak tak to o ile bo nie chce za to bana


nie, wcale tongue.gif taka "w sam raz" wink.gif
lhs
Jak dla mnie - zdecydowanie za duża. Ale ja już sobie poradziłem - już jej nie widzę.
[ToM]
QUOTE(lhs)
Jak dla mnie - zdecydowanie za duża. Ale ja już sobie poradziłem - już jej nie widzę.

Oka zaraz ja wywale biggrin.gif zrobie cos konnktowego : :oops:.
piotr.ek
To jakis zart? :?
MiLKA
QUOTE(piotr.ek)
To jakis zart? :?

nie, to kolejne nawyki podbierane od naszych sasiadow zza oceanu. Tam sygnaturki to sa czasem na pol ekranu ;/ i idz tu czytaj ichnie posty
piotr.ek
Wiem wiem, zagladam czasem w kilka miejsc... coz, na moim malutkim forum jest porzadek w tej kwestii - obrazki w podpisach zabronione smile.gif (poki co ustnie, ale mam juz gdzies na dysku odpowiednia modyfikacje do skryptu phpbb)
hao
Avatar za duży, sygnaturka tym bardziej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.