Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Plus- prefix 661, 663
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
canoe
No wlasnie.. dlaczego wtyczka smsowa na plusa rozpoznaje prefix 661 jako siec obca?? jak wysylam smsa to mam do wyboru tylko wyslanie wiadomosci z miasta plusa a nie moge skorzystac z tradycyjnej plusowej bramki - tymczasem na stronie www plusa tradycyjna bramka obsluguje juz prefixy zarowno 661 jak i 663
dulek000
QUOTE(canoe)
No wlasnie.. dlaczego wtyczka smsowa na plusa rozpoznaje prefix 661 jako siec obca?? jak wysylam smsa to mam do wyboru tylko wyslanie wiadomosci z miasta plusa a nie moge skorzystac z tradycyjnej plusowej bramki - tymczasem na stronie www plusa tradycyjna bramka obsluguje juz prefixy zarowno 661 jak i 663


Zmień XML'a bramki (a dokładnie wartość "<acceptNumber>")
Daarth
QUOTE(dulek000)
Zmień XML'a bramki (a dokładnie wartość \"<acceptNumber>\")

hmm a co powinienem zrobic ja? wtyczka nie rozpoznaje numeru zaczynajacego sie od 500 jako numeru idei. (u kumpla to robi :| - przeslal mi caly katalog sms). accept number wyglada tak:
CODE
<acceptNumber>(\+48)?0?5[09]\d\d{6}</acceptNumber>
nie chce mi sie robic reinstalki konnekta prawde mowiac:|
dulek000
QUOTE(Daarth)
QUOTE(dulek000)
Zmień XML'a bramki (a dokładnie wartość \"<acceptNumber>\")

hmm a co powinienem zrobic ja? wtyczka nie rozpoznaje numeru zaczynajacego sie od 500 jako numeru idei. (u kumpla to robi :| - przeslal mi caly katalog sms). accept number wyglada tak:
CODE
<acceptNumber>(\+48)?0?5[09]\d\d{6}</acceptNumber>
nie chce mi sie robic reinstalki konnekta prawde mowiac:|


http://www.google.pl/search?sourceid=mozcl...Cenia+regularne
Daarth
hmm jesli sie przyjzysz to to jest poprawnie i powinno przyjmowac numer zaczynajacy sie od 500 :| a tego nie robie i okazuje sie ze chyba tylko u mnie :|
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.