Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 problemy...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
GareK
1. Mam problem z kDodatki, osoba ma mnie na liscie kontaktow jednak wtyka pokazuje mi, ze mnie nie ma ;o (tyczy sie to tylko i wylacznie jednego przypadku...)
2. Gdy pisze cos do osoby znalezionej w katalogu ktora nie ma mnie jeszcze na liscie ta wiadomosc nie dochodzi...

Da sie cos z tym zrobic ? imo blachostka jednak co do drugiego problemu to mi zalezy ;]
Z gory dziekuje za wypowiedzi ;]
.misiek
co do pierwszego też tak miałem, ale to wina serwera gg była chyba, bo nawet w zwykłym powergg jak mi poźniej kumpel powiedział było napisane że nia ma ludzi na liscie

a co do drugiego to nie wiem, u mnie działa wszystko ... :roll:
gilek
QUOTE(GareK)
1. Mam problem z kDodatki, osoba ma mnie na liscie kontaktow jednak wtyka pokazuje mi, ze mnie nie ma ;o (tyczy sie to tylko i wylacznie jednego przypadku...)

czy przypadkiem osoba po drugiej stronie nie używa jakiegoś transportu ? na przykład kożystając z tlena?
GareK
QUOTE(gilek)
QUOTE(GareK)
1. Mam problem z kDodatki, osoba ma mnie na liscie kontaktow jednak wtyka pokazuje mi, ze mnie nie ma ;o (tyczy sie to tylko i wylacznie jednego przypadku...)

czy przypadkiem osoba po drugiej stronie nie używa jakiegoś transportu ? na przykład kożystając z tlena?

No ona wlasnie uzywa tlena ;>
j00gi
a gdzie to sprawdzic czy gosc ma mnie na liscie czy nie bo ja jakos tego nie widze
GareK
Wtyczka kDodatki.
PPM - kDodatki (mowa tu o protokule GG).
A tak pozatym to zauwazylem, że chyba kazy kto z mojej listy używa Tlen.pl 'niby'nie ma mnie na liscie kontaktow...
gilek
widocznie transport jabberowe nie wysyłają tego typu informacji ;]
Olórin
Jaki transport ?

Chodzi Ci o kontakty z GG które używają jako klienta Tlena ? Jak rzekomo nie ma cię na liście to
a) ukrywa swój status przed sobą
cool.gif tlen ma bugi tongue.gif
GareK
QUOTE(Olórin)
Chodzi Ci o kontakty z GG które używają jako klienta Tlena ? Jak rzekomo nie ma cię na liście to
a) ukrywa swój status przed sobą
cool.gif tlen ma bugi tongue.gif

Dokladnie o tym mowie smile.gif
a) no raczej nie poniewaz widze ta osobe jakos dostepna ona mnie rowniez i oczywiscie na 100% ma mnie na swojej liscie...
cool.gif no to by sie zgadzalo biggrin.gif:D
case
QUOTE(gilek)
widocznie transport jabberowe nie wysyłają tego typu informacji ;]

a w tlenie dziala p2p via gg? jesli nie, to sprawa jasna.. :wink:
m4t3k
QUOTE(GareK)
1. Mam problem z kDodatki, osoba ma mnie na liscie kontaktow jednak wtyka pokazuje mi, ze mnie nie ma ;o (tyczy sie to tylko i wylacznie jednego przypadku...)

Jak za pomocą kDodatków poznać czy ktoś cię ma na liście czy nie?
StRuGi
Prawy myszy na kontakcie -> kDodatki ;]
GareK
To samo napisalem wyzej...
m4t3k
Tak jest szefie, widzę, ale nie bardzo widzę to w moim menu, mam tak:

Ping
Whois


Czasem też pisze powyżej tych dwóch:

Użytkownik za NAT'em
P2P działa
P2P wyłączone


No więc?
alberht
działa to tylko na gg, jeżeli masz 'za natem' albo 'p2p włączone' tzn, ze ma Cie na liscie, a jezlei Cie nie ma to widzisz 'uzytkownik nie ma Cie na liscie'
m4t3k
Widocznie wszyscy na mojej liście mnie mają, bo tak nigdy nie miałem :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.