Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z obrazkami i kilka innych
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
prorokjchs
Mam problem następujący: KONNEKT nie wyświetla mi przychodzących i wychodzących obrazków w oknie rozmowy. Są one widoczne w historii, emotikony też działają. Nawet teraz, gdy system reinstalowałem, po ponownej instalacji KONNEMTA nic się nie zmieniło... Czy ktoś wie co jest grane i jak to naprawić :?:
Drugie pytanie dotyczy kwestii następującej: dlaczego przy wyłaczaniu KONNEKTA zawsze się mi zawiesza od jakiegoś czasu... "Wystąpił bład..." i tyle... Trzeba 3x klikac OK aby się wkońcu wyłączył...
dulek000
QUOTE(prorokjchs)
Mam problem następujący: KONNEKT nie wyświetla mi przychodzących i wychodzących obrazków w oknie rozmowy. Są one widoczne w historii, emotikony też działają. Nawet teraz, gdy system reinstalowałem, po ponownej instalacji KONNEMTA nic się nie zmieniło... Czy ktoś wie co jest grane i jak to naprawić :?:
Drugie pytanie dotyczy kwestii następującej: dlaczego przy wyłaczaniu KONNEKTA zawsze się mi zawiesza od jakiegoś czasu... \"Wystąpił bład...\" i tyle... Trzeba 3x klikac OK aby się wkońcu wyłączył...


AD.2 Olewka, wyłącz i będziesz miał spokój.
prorokjchs
Z wyłaczaniem to sobie jakoś radzę... Jest to jedynie irytujące... Ale główny problem to TE OBRAZKI...
.misiek
a jaką masz wersję k, kieview i ggimage ??

najnowsze działające znajdziesz na centralce beta ...
Aule
Nie tylko olew.k wywalała błędy, przy poprzedniej wersji UI, więc jeśli coś mówisz to sie najpierw spytaj czy on ma tą wtykę..
prorokjchs
MAM kieview 0.1.8.3 , ggimage 0.1.3.6 , konnekt 0.6.20.119 , ale nie wiem czy to coś da: od samego początku tak się dzieje... Mam Konnekta od 5 miesięcy. Myślełem na początku, że to wina wersji BETA. ALe już kilku znajomym instalowałem i konfigurowałem Konnekta i jakoś im obrazki działają. Nawet instalowałem tę samą wersję co ja mam... Nie wiem co jest nie tak i co może być przyczyną...
MiLKA
nowe ggimage tego bledu juz nie ma z niektorymi emotkami. Będzie dostepne jak dokoncze jedna funkcjonalnosc, moze nawet jeszcze dzisiaj
prorokjchs
QUOTE(MiLKA)
nowe ggimage tego bledu juz nie ma z niektorymi emotkami. Będzie dostepne jak dokoncze jedna funkcjonalnosc, moze nawet jeszcze dzisiaj


Emotikony działają, jeśli Ci o to chodziło... Mam nadzieję, że jak to poprawisz to się również mi obrazki wysyłane przez GG pokażą, bo to o nie mi chodzi - od samego początku użytkowania KONNEKTA nie mam ich... Daj znać na forum jak dokończysz...
prorokjchs
Wszystko już działa, zaraz po aktualizacji nowego GGimage. Serdeczne podziękowania dla Łukasza Milewskiego (a tak nawiasem: ŁUKASZE górą biggrin.gif )
sleesh
QUOTE(prorokjchs)
(a tak nawiasem: ŁUKASZE górą biggrin.gif )


OT: Nie podlizuj sie ;P
prorokjchs
Ja się nie podlizuję, ja poprostu też ŁUKASZ jestem... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.