Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statusy nie działaja, przeklamania ...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
inux
szukalem, ale nie znalazlem, .. tzn byly podobne, ale chyba nie moj przypadek ...

mam duzo osob na konnekcie, ok 500, i z 10 grup. i neiwiem dlaczego ale czesc osob tylko widac jako dostepnych ...
tzn, dokladniechodzio to ze jak kogos nowego dodaje teraz to widac na poczatku ze jest dostepny, a np, po restarcie konnekta, juz jest neidostepny ... a np, gadam z ta osoba i mowi mi ze jest dostepna ... juz z paroma osobami gadalem , mowia mi ze sa dostepni, zmieniaja statusy, itp, wylaczaja wlaczaja gg, a u mnie nic sie nei zmienia, najwyzej opisy ... niewiem czym to jest spowodowane,
chociaz niekture osoby jak dodaje to pozniej widze ze sa dostepne smile.gif tylko czesc osob tak jakby ukrywalo (choc wiem ze sa dostepne ) .... to jest troche niezbyt w sosie ... czesto chce pogadac z dana osoba, mysle ze jest neidostepna .... a tu walek. jest dostepna.

moze troche zagmatwalem, ale mam nadzieje ze kumiecie mniej wiecej o co chodzi, i szukalem tego problemu, ale nie znalazlem, albo zle szukalem, (jak jest gdzies to z gory sory ... )
duch-x
hm.. a czy przyadkiem nie masz ich wszystkich na sieci gg? bo jest chyuba cos takiego ze max moze pobierac 500 statusow..
.misiek
QUOTE(inux)
mam duzo osob na konnekcie, ok 500, i z 10 grup


LOL :wink:
inux
super, bylem w 3 radiach internetowych, mialem z 10 klanow, pozatym ludzie z innych klanow, ludzie ze szkoly, z miasta, i inne klapsy, pozatym 3 projekty internetowe ... i 500, a dokladnie 493 sie nazbieralo, ale czy to dlatego mi nowych juz niewykazuje ze sa dostepni ? bo mam za duzo osob ? sa jakies limity ... ?
ikari
QUOTE(.misiek)
QUOTE(inux)
mam duzo osob na konnekcie, ok 500, i z 10 grup
LOL :wink:
No co... ja mam 307... (w tym jeden który z uporem maniaka wraca mi na zakladke, z ktorej go codziennie usuwam ;P)
dulek000
QUOTE(ikari)
QUOTE(.misiek)
QUOTE(inux)
mam duzo osob na konnekcie, ok 500, i z 10 grup
LOL :wink:
No co... ja mam 307... (w tym jeden który z uporem maniaka wraca mi na zakladke, z ktorej go codziennie usuwam ;P)


Synchronizacja?
ikari
QUOTE(dulek000)
Synchronizacja?
Nie wiem, kontakt tlenowy (tlena akurat wczesniej nei uzywalem), ale wychodzilem do tej pory z zalozenia ze jak mu zmienie zakladke (na brak) to powinno zapamietac zmiany :/
.misiek
QUOTE(ikari)
QUOTE(dulek000)
Synchronizacja?
Nie wiem, kontakt tlenowy (tlena akurat wczesniej nei uzywalem), ale wychodzilem do tej pory z zalozenia ze jak mu zmienie zakladke (na brak) to powinno zapamietac zmiany :/


powinno Ci raczej działać jak masz synchronizacje do serwera tylko w trybie online, u mnie działa
inux
hmm. z tlena mam z 10 osob :\ niewiem o co z tym chodzlo, a o co chodziz ta sybchronizacja ? mozecie jasniej, a nie pojeciami i miedzy soba dyskutujecie ... bo naprawde mi to przeszkadza bardzo !!!, jak polowy osob niewidze ze sa dostepne ....
inux
czy wy cos z tego rozumiecie, zrobilem 2 konto na gg, i sprobowalem na konnekcie zobaczyc czy bedzie dostepny ... i walek ... zlukajcie sami screena... bylem dostepy a konnekt widzial ze jestem niedostepny ....

Załączniki

Aule
Pisze tak tylko na pasku tytułu, ale z tego co widze to wszędzie indziej Ci mówi, że dostępny... No ale z tym paskiem to jakiś bug chyba...
inux
ejno, teraz pisze mi wszedzie ze jest niedostepny .... da sie cos z tym zrobic ? to jest jakis bug ? czy jakies ograniczenia sa ??? help me !!!
ikari
QUOTE(.misiek)
powinno Ci raczej działać jak masz synchronizacje do serwera tylko w trybie online, u mnie działa
Poki nie rozlaczylem z tlenem / nie zrestartowalem konnekta to bylo ok - nie byl na zadnej zakladce. Po restacie/polaczeniu - wraca na zakladke mojej klasy
gremlin
Nie wiem czy wam to pomoże ale ja mam ok 40 osób na koncie(zdecydowana większość w gg ) i podobne problemy-osoby dostępne są niedostępne. Konnekt zaznacza mi aktywności znakiem zapytania w słoneczku. Tylko czemu wszystkie ostatnie czasy aktywnoścei sąrówne mojemu czasowi uruchomienia konmpa? Konnekt nie sprawdza tergto gdy ja jetsem wyłączony z sieci? CZemu osoba która nie uruchomiłą kompa od 3 dni jest u mnie z zapytajnikiem a osoba od któej dostałem wczoraj w nocy(miałem wyłączony komp) informację , jest bez zapytajnika?? Ehhh, jak tak dalej pódzie to wrócę do tlena.... Jestem bardzo początkującym użytkownikiem konnekta ( i programów typu gg w ogóle bo stałkę mam od niedawna)

Ten program jest zakręcony jak włosy w nosie mojego dziadka....
lhs
QUOTE(gremlin)
Tylko czemu wszystkie ostatnie czasy aktywnoścei sąrówne mojemu czasowi uruchomienia konmpa? Konnekt nie sprawdza tergto gdy ja jetsem wyłączony z sieci?

:shock:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.