Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ostatnio aktywny - problem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
penczol
Szukałem w historii, nie znalazłem. Dlaczego po włączeniu Konnekta i połączeniu się z GG, na liście kontaktów pokazują mi się kontakty, które rzekomo były ostatnio widziane dokładnie w tym samym czasie (mam na myśli czerwone słoneczko z białym znakiem zapytania) w jakim odpaliłem Konnekta. Wszystkie z w/w kontaktów mają dokładnie tą samą godzinę w polu "ostatnio aktywny". Jest to o tyle denerwujące, że nie mogę polegać na tym co Konnekt pokazuje kiedy chcę sprawdzić kiedy ostatnio siedział mój znajomy…
lipa
"?" (czyt. "znak zapytania") wewnątrz słoneczka niekoniecznie musi oznaczać, że ktoś ostatnio był aktywny. Jeśli dany kontakt oznaczony jest "?", oznacza to, że ostatnio zmienił status... a po włączeniu Konnekta znakiem zapytania zostają oznaczone wszystkie osoby, które mają ustawiony jakiś opis. Zatem znak zapytania zaczyna prawidłowo odgrywać swoją rolę dopiero po 20 minutach od włączenia K.
penczol
To w takim razie, dlaczego na 20 osób z opisem, 3 nie dostają znaku zapytania tylko są po prostu niedostępni z opisem? )
_menic_
QUOTE(penczol)
To w takim razie, dlaczego na 20 osób z opisem, 3 nie dostają znaku zapytania tylko są po prostu niedostępni z opisem? smile.gif
tez mnie to zastanawia :]
case
QUOTE(_menic_)
QUOTE(penczol)
To w takim razie, dlaczego na 20 osób z opisem, 3 nie dostają znaku zapytania tylko są po prostu niedostępni z opisem? smile.gif
tez mnie to zastanawia :]

pewnie juz nie maja tego opisu, tylko K zapamietal go z poprzedniego wlaczenia [jak dla mnie jest to bug i mam nadzieje, ze hao to poprawi, gdyz jest to mylace].. rozlaczcie sie wtedy z siecia gg, polaczcie z powrotem i opis zniknie.. :wink: YC MEDŻIK!! :twisted: heh..
m4t3k
No, konnekt zapamiętuje te opis i pokazuje mi je nawet jak nie jestem połączony z siecią nadgorliwiec smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.