Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwisy Konnekta 0.6.20.119 z ksl 0.0.5.8
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
ttajniak
Przy uruchamianiu Konnekta 0.6.20.119 z ksl 0.0.5.8 się zawiesza pisząc w kółko w logu coś takiego.

## [kStatusLog] Plik 70364650tworzony
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
## [kStatusLog] Odzyt pliku - pętla, odczytane 0,000000 b pliku
...itd.

Log w kilka sekund ma parę mega i trzeba zabić proces.
Jest jakiś problem z wznowieniem sesji bo po wyłączeniu wznawiania w ustawieniach działa OK.
nox_
pisalem juz gdzies o tym i to dawno dawno dawno
poszukaj moich postow na
http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=...er=asc&start=45
i
http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=...er=asc&start=75
PZ16 pewnie bedzie musial wtyke poprawic
Aule
A ile ma ten plik z opisami? Bo jak dziesiątki mega, to sie nie dziwcie....
.misiek
właśnie dla tego musiałem tą ftykę wyłączyć, same 2 lub 3 w plikachi rosły jak już wcześniej było napisane, a szkoda bo naprawdę dobra jest ...
Aule
Hehe. Cos ciekawego zauważyłem tongue.gif Rozmiar tego pliku nie był wykryty, bo według ksl, a miał 0b i dlatego właśnie się zapętlało... Trudno, jak nie chce sie rozmiar pliku pobrać to trzeba będzie chyba po łopatologicznemu zrobić wink.gif
Olórin
Przydało by sie if(rozmiar==0) die("Błąd"); tongue.gif
Aule
Olorin, rozmiar pobierany jest _stat'em czy jak to tam. Nie wiem czemu, ale w niektórych przypadkach to zwraca 0, a nie rozmiar. Moge po prostu przerywać funkcje, gdy zwróci 0, ale to sie z celem będzie mijać wink.gif
ttajniak
Były co najmniej dwie wersje KSL'a 0.0.5.8, poprzednia mi nie robiła tego problemu ale po pojawieniu sie nowych bet od 118 w góre zaczęła wczytywać głupoty z pliku i zmieniłem wtedy na tą nowszą ze zwisami.

Co do wielkości pliku to go kasuje i jak jest pusty to niema zwisu ale jak cokolwiek w nim jest do problem wraca.
Chyba nie działa również opcja kasowania pliku przy zamykaniu konnekta. Plik pozostaje. To jest pewnie związane z problemem odczytu wielkości pliku.
Aule
A na czym dokładniej polega błąd? Na niewczytywaniu pliku, czy na błędnym wczytywaniu pliku? Czy na czymś jeszcze innym?
ttajniak
Ta najnowsza wersja powoduje zapętlenie przy wczytywaniu i wiesza konnekta wpisując w koło te linie do loga co na początku pisałem.
Wyłączenie przywracania sesji załatwiło sprawe bo plik się nie wczytuje ale kolejne wpisy się do niego dodają.
Ta poprzednia wczytywała wpisy prawidłowo ale po nowej becie 118 wpisują się śmieci, masa kwadracików itp.
Opcja kasowania pliku przy zamknięciu konnekta nie działa wogóle, plik pozostaje.
Aule
To ma ten plik czyścić, a nie go usuwać....
ttajniak
Sorki, źle się wyraziłem, on pozostaje pełny...
Dodatkowo czasami w katalogu konnekta tam gdzie program tworzy się pusty plik z robaczkami w nazwie i bez rozszerzenia.
j00gi
8Wĺ20.18Wĺ2.208Wĺ04 08Wĺ8:548Wĺ.24 8WĺJa @8Wĺ Tle8Wĺn ni8Wĺedos8Wĺtępn8Wĺy
a umnie cos takiego sie pokazuje w logu co to jest>>?????
mam tego pelno chyba z 20 linijek
case
pz16.. posiedz przy tym wtyku jesli znajdziesz troche czasu, bo mi sie przydaje, a w chwili obecnej nie da sie go uzywac.. :?
ttajniak
Jako półśrodek można wyłączyć przywracanie sesji i wtedy nie wczytuje pliku a nowe wpisy są w oknie widoczne. Ja tak mam ustawione i jakoś sobie radze.

Co do tych wpisów
8Wĺ20.18Wĺ2.208Wĺ04 08Wĺ8:548Wĺ.24 8WĺJa @8Wĺ Tle8Wĺn ni8Wĺedos8Wĺtępn8Wĺy
Mam podobnie przy poprzedniej wersji 0.0.5.8
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.