Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Najnowsza Beta KTP i ftp neostrady
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
MihAoo3k
nie wiem czy bylo to juz tu poruszane, ale nie moge uploadowac plikow na ftp neostrady. Gdy probuje wyslac plik to dostaje komunikat ze sciezka na serwerze nie istnieje, a istnieje:)..w zalaczniku konfig polaczenia. na ftpie jest oczywiscie utworzony katalog o nazwie d.
jesli robie upload na szkolny serwer to nie mam problemu a z neo mam problem.
Pomoze mi ktos go rozwiazac?
i jeszcze jeden problem...po krotkiej zabawie z KTP znikaja mi wszystkie styke kNotify-wtedy musze ponownie uruchomic konnekta i wybrac styl ktory mialem wczesniej.

Załączniki

dulek000
QUOTE(MihAoo3k)
nie wiem czy bylo to juz tu poruszane, ale nie moge uploadowac plikow na ftp neostrady. Gdy probuje wyslac plik to dostaje komunikat ze sciezka na serwerze nie istnieje, a istnieje:)..w zalaczniku konfig polaczenia. na ftpie jest oczywiscie utworzony katalog o nazwie d.
jesli robie upload na szkolny serwer to nie mam problemu a z neo mam problem.
Pomoze mi ktos go rozwiazac?
i jeszcze jeden problem...po krotkiej zabawie z KTP znikaja mi wszystkie styke kNotify-wtedy musze ponownie uruchomic konnekta i wybrac styl ktory mialem wczesniej.


Bug 2 potwierdzam!
.misiek
mnie to nawet zgubił katalog kNotify i musiałem go mu pokazać ręcznie ... sad.gif

a problem ktp był Tu poruszany :twisted:
MihAoo3k
czytalem juz ten watek, ale niestety nie udalo mi sie nadal rozwiacac mojego problemu. Na FTPa neostrady nie moge wyslac zadnego pliku-nawet do glownego katalogu-prubowalem juz na rozne sposoby i nic.
No i problem z kNotify tez jest i przydaloby sie go rozwiazac.
Jesli ktos wrzuca pliki na ftpa neo to prosze napisac jak ustawic KTP?..
moja mała sugestia... nie wiem, czy działa, więc proszę po mnie od razu nie jechać wink.gif
życzę powodzenia

/a jak się nie da na różne sposoby, to można w ostateczności założyć konto ftp gdzieś indziej ;p

Załączniki

MihAoo3k
cos takiego nie przechodzi na neo..dostaje komunikat "blad podczas laczenia". Moze ktos kto ma neo sprobuje wyslac plik na ftpa neo i jesli mu sie uda to powie mi gdzie robie blad??
Aule
Czy mógłbyś łaskawie podać loga? Prawdopodobnie serwer zwraca inny ciąg niż powinien. Takie błędy to sie na serwerach windowsowych działy. Oni na widowsach mają serwery, czy jak. wink.gif
A już myślałem, że komuś pomogę wink.gif No nic, ja się więcej nie znam... Życzę powodzenia... smile.gif
MihAoo3k
Mogłbym podac loga jesli powiesz mi gdzie on sie zapisuje, bo w plikach katalogu log w konnekcie nic o ktp nie bylo.
Napisalem wszystkie informacje jakie konnekt mi pokazuje podczas proby wysylania pliku.
MihAoo3k
najnowsza beta z 15.12.2oo4 wysypuje mi konnekta jak probuje otworzyc plik ktory chce wyslac dostaje blad. wydaje sie ze blad powoduje kpilot wiec go wylaczylem i dostalem drugi blad.
Obydwa sa zalaczone.
Aule
Nic nie probuj. Od wersji .117 logi zapisywane są w katalogu data/logs/, a w wersjach poprzednich w katalogu logs/ .
NelQ
QUOTE(pz16)
(...) Oni na widowsach mają serwery, czy jak. wink.gif


Po nich można się wszystkogo spodziewać tongue.gif
Daarth
hmm a ja sie zastanawiam w takim razie czemu maja na windach: durni admini czy moze przypadkiem chcieli zaoszczedzic na wydawaniu kasy na systemy wink.gif

QUOTE(NelQ)
Po nich można się wszystkogo spodziewać

a nie bo nie spodziewaj sie obnizek cen biggrin.gif
NelQ
QUOTE(Daarth)
hmm a ja sie zastanawiam w takim razie czemu maja na windach: durni admini czy moze przypadkiem chcieli zaoszczedzic na wydawaniu kasy na systemy wink.gif

QUOTE(NelQ)
Po nich można się wszystkogo spodziewać

a nie bo nie spodziewaj sie obnizek cen biggrin.gif


No tak. TU masz rację biggrin.gif
MihAoo3k
fragment loga zgodnie z zyczeniem:
## [CORE] -> T=64
## [CORE] >> T=64 <<
## [CORE] Wiadomosc bez obslugi lub usunieta - Wysyłanie rozpoczęte...
## [KTP] 1.8
## [wXP UI] TRAY FG=c008c AC=4a01d0 M=880164 UNC=0
## [wXP UI] UNHIDE
## [KTP] Odp. serwera ftp.neostrada.pl: 220 TP.Internet FTP Server


## [wXP UI] --- composing cnt=1073741950 ---
## [KTP] kaniec
## [KTP] wiadomość - s
## [KTP] 1w
## [KTP] 3w
## [KTP] 3w.1
## [CORE] -> T=64
## [CORE] >> T=64 <<
## [kDodatki] CNT: hhhh
## [CORE] --- Wiadomość 1073862041 dodana do kolejki ---
## [CORE] -> T=65
## [CORE] >> T=65 <<
## [CORE] * MessageQueue - inQ=22 , reqNet=-1 , reqType=-1
## [GG] --- MSG_SEND: c=3450969, t=41c1e525, sndr=0 ---
## [CORE] Wiadomosc obsluzona - 1073862041 r=2
## [CORE] -> T=64
## [CORE] >> T=64 <<
## [CORE] Wiadomosc bez obslugi lub usunieta - Plik i link wysłany poprawnie(http://michal3k.neos...

mam nadzieje ze to o ten fragment chodzi;)
Aule
Co do neo to nie wiem co sie dzieje, bo wtyka sie łączy i niby wysyła plik, którego nie widać tongue.gif
A tera druga lepsza wiadomość. Poprawiłem dodawanie do historii, błędy z kSoundem i kNotify. Aż wstyd sie przyznać co było nie tak wink.gif
lhs
QUOTE(pz16)
Poprawiłem dodawanie do historii, błędy z kSoundem i kNotify.

1. Jeżeli zaczynam rozmowę od wysłania pliku - link nie zapisuje się w historii.
2. Jeżeli zaczynam rozmowę od wysłania wiadomości - wszystko jest OK.
Aule
To prawdopodobnie zasługa sesji, która ja pobieram, a nie tworzę...
nie wiem czy to pomoże, ale może jednak... wink.gif

CODE
/ serwer: ftp.michal@michal3k.neostrada.pl / login: michal@michal3k.neostrada.pl
/ serwer: ftp.michal3k.neostrada.pl / login: michal


życzę miłego próbowania smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.