Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klient Poczty
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kermitor
w temacie Wysyłanie maili przez konnekta rozgorzała wielka dyskusja na temat tego jak tio miło by sie przez konnekta wysyłało email jakiś krótki tekstowy i wogóle czyli bardzo przyjemnie innymi slowy

wspomniano tam słowem o klientach poczty ale niestety nie naprowadziło to rozmowy na prawidłowe tory

tak wiec zmierzając do meritum czy ktoś mi moze wyjaśnić ten fenomen dlaczego nie moge spokojnie skorzystać z domyślnego klienta poczty tylko musi sie włączać ten denny outlook

sprawa już byla poruszana przez mnie w sprawie domyslnej przegladarki internetowej tamta sytuacja zostala rozwiazana licze ze i ta zostanie pozytywnie rozpatrzona


ponawiam rowniez moj postulat o skorygowanie zmiejszania okna rozmowy czyli:
1) maksymalizujemy okno rozmowy
2)minimalizujemy okno rozmowy i znajdujemy sie w srodku rozmowy a nie na jej koncu
pielgrzym
Też mi się uparcie Outlook uruchamiał, gdy mejla chciałem z Konnekta wysyłać. Pomogło ustawienie w TheBat, żeby był kojarzony z linkami "mailto:" smile.gif
kermitor
ale ja z thebat nie korzystam i raczej nei zamierzam zacząc nawet i tutaj właśnie rodzi sie problem
Lukas77
u mnie ok, mam thunderbirda :-)
pielgrzym
QUOTE(kermitor)
ale ja z thebat nie korzystam i raczej nei zamierzam zacząc nawet i tutaj właśnie rodzi sie problem


To sprawdź czy Twój klient ma podobną opcje zamiast narzekać smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.