Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowa wersja gadu-gadu! a w niej rewelacyjne rozwiazania!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
itsonlyme
nowe przepelnienia buforow i sterty!
odczytywanie dowolnego pliku z dysku!

o tych i innych mozliwosciach czytaj na

http://www.securityfocus.com/archive/1/384200
lhs
QUOTE(www.securityfocus.com)
[SUMMARY]

Vendor has been informed about these bugs. Have a nice day.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
atol
Polak potrafi smile.gif
dulek000
QUOTE(itsonlyme)
nowe przepelnienia buforow i sterty!
odczytywanie dowolnego pliku z dysku!

o tych i innych mozliwosciach czytaj na

http://www.securityfocus.com/archive/1/384200


Jakie te 3 miliony ludzi są głupie biggrin.gif
Przemekc1
A tu po polsku http://newsroom.chip.pl/news_120254.html
mleko
no ja tam ciagle jade na oryginalnym gg bo trzyma mnie przed przesiadka brak importu archwium z gg do konnekta
Przemekc1
Tak bardzo potrzebne jest Ci to archiwum? Czego Ty tam szukasz, jeśli można wiedzieć biggrin.gif
piotr.ek
A czy jego powod ma dla ciebie znaczenie? tongue.gif Mi tez bardzo trudno bylo sie z nim pozegnac sad.gif
froger_mcs
ja tam przesiadlem sie bez zadnych wiekszych problemow biggrin.gif. Archiwum mialo u mnie chyba kolo tygodnia czy tam dwoch tongue.gif (ciagle reinstalacje winshita)
Przemekc1
QUOTE(piotr.ek)
A czy jego powod ma dla ciebie znaczenie? tongue.gif Mi tez bardzo trudno bylo sie z nim pozegnac sad.gif


Ale ja się zastanawiam dlaczego tak trudno jest się rozstać biggrin.gif Oświeć mnie biggrin.gif
lhs
Mój związek się przez GG rozwijał... Ehhh, te sentymenty...
mleko
powiedzmy ze potrzebuje mieć dostęp do niektórych rozmów jakie kiedys przeprowadziłem smile.gif
a po za tym nieraz ktoś np podawał ci jakiegos linka albo coś i wtedy mozna łatwo to znalezc smile.gif
ale i tak pewnie poczekam na konnekta 0.7
a obecnie tez uzywam konnekta ale na drugim numerze gg wink.gif
Olórin
QUOTE(mleko)
ale i tak pewnie poczekam na konnekta 0.7

Nie chciał bym Cię zniechęcać, ale szczerze powiedziawszy wątpie w to że to będzie w 0.7...
m4t3k
QUOTE(mleko)
powiedzmy ze potrzebuje mieć dostęp do niektórych rozmów jakie kiedys przeprowadziłem smile.gif

Jest opcja zapisu rozmowy do html albo txt. A w konnekcie można zapisać tak do jednego pliku wszystkie rozmowy z osobą :]

QUOTE(mleko)
a po za tym nieraz ktoś np podawał ci jakiegos linka albo coś i wtedy mozna łatwo to znalezc smile.gif

To dodaj sobie do ulubionych w przeglądarce.
mleko
QUOTE(Olórin)
QUOTE(mleko)
ale i tak pewnie poczekam na konnekta 0.7

Nie chciał bym Cię zniechęcać, ale szczerze powiedziawszy wątpie w to że to będzie w 0.7...


ponoć ma być...
.misiek
QUOTE(dulek000)
Jakie te 3 miliony ludzi są głupie biggrin.gif



sądzę, ze jest ich więcej :wink:
Przemekc1
QUOTE(mleko)
QUOTE(Olórin)
QUOTE(mleko)
ale i tak pewnie poczekam na konnekta 0.7

Nie chciał bym Cię zniechęcać, ale szczerze powiedziawszy wątpie w to że to będzie w 0.7...


ponoć ma być...


Gdzie tak słyszałes?
itsonlyme
Wracajac do tematu...

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,2452640.html

Wlazic na strone i glosowac w sondzie !! tongue.gif


Aha, i jeszcze wyglad strony glownej gazeta.pl tongue.gif (w zal)

Załączniki

dulek000
QUOTE(itsonlyme)
Wracajac do tematu...

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,2452640.html

Wlazic na strone i glosowac w sondzie !! tongue.gif


Aha, i jeszcze wyglad strony glownej gazeta.pl tongue.gif (w zal)


hehe Nazwa pasuje jak ulał biggrin.gif
m4t3k
QUOTE(itsonlyme)


QUOTE
Komunikatory są niezwykle popularne wśród polskich internautów - według TNS OBOP tylko w ciągu ostatniego miesiąca korzystało z nich prawie 70 proc. polskich użytkowników sieci. Większość - aż 61,4 proc. - używała Gadu-Gadu. Drugi pod względem popularności jest Tlen firmy O2 (17,3 proc.), a trzeci - Onet Komunikator (10,8 proc.).


:cry:
foxtwo
QUOTE(m4t3k)
Komunikatory są niezwykle popularne wśród polskich internautów - według TNS OBOP tylko w ciągu ostatniego miesiąca korzystało z nich prawie 70 proc. polskich użytkowników sieci. Większość - aż 61,4 proc. - używała Gadu-Gadu. Drugi pod względem popularności jest Tlen firmy O2 (17,3 proc.), a trzeci - Onet Komunikator (10,8 proc.).

Onet na trzecim miejscu :?: :!: :shock:
Aule
To ktoś używa komunikatora onetu??? Brak na tej liście ma swoją zaletę - możemy nazywać się elitą wink.gif
lhs
Ankietowani pewnie pomylili komunikator Onetu z portalem Onetu - i na portal głosowali.
Aule
Fajne są te posty, które piszą ludzie o poziomie inteligencji mniejszym niż poziom pierwotniaków(na forum w tym linku) wink.gif Przypomina to troche babcie wypowiadające się o RM tongue.gif
nox_
ostatnia opcja gadu mi sie podoba
ukrywanie skryptu XSS we fragmecie linka
ostra brecha polecam:D
Olórin
Taki sam prezent jak w tamtym roku..... http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=art...d=2378&code=rid
m4t3k
Ojej? I nie napisano ile to będzie trwać?

O właśnie - to może dlatego nie dotarły do wszystkich moje życzenia świąteczne i nie była to wcale wina kDodatków.
Olórin
Oficjalnie nic nie napisano. To wynika tylko z naszych obserwacji, oraz z tego że w tamtym roku na wigilie i boże narodzenie, oraz sylwestra zrobili dokładnie to samo
atol
sprawili by sobie wreście jakieś dobre serwary a nie biorą tylko kase za padu-padu
NelQ
A po co. Lepiej chować kasę do kieszeni :/
m4t3k
No to teraz zamiast wysyłać komuś niedostępnemu wiadomość przez gg to lepiej wysłać maila - a pomoże nam w tym specjalna bramka do wtyczki SMS do wysyłania maili.
atol
lut też pododawać sobie w kontaktach maile i wysyłać poprzez domyślny program pocztowy :wink:
m4t3k
No właśnie zauważyłem, że ten mail właśnie tak działa i zainstalowałem specjalnie na tą okazje Thunderbirda.
MrMacphisto
Hmmm kumpel wysłał mi takiego screena smile.gif :shock:
Jak widać menu kontekstowe działa bez zarzutu. hahaha

Załączniki

Olórin
QUOTE(MrMacphisto)
Hmmm kumpel wysłał mi takiego screena smile.gif :shock:
Jak widać menu kontekstowe działa bez zarzutu. hahaha

Wystarczy zrobic zwykły drag'n'drop na okno rozmowy czego kolwiek, jeszcze ciekawiej jak zrobimy to na okno wpisywania wiadomości (oczywiście w GG, nie K)
Aule
Nie wiem czy to jeszcze działa, ale to dobry sposób an pozbycie się bannrów smile.gif. Bierzesz emotke i przeciągasz gdzie banner, a tam emotka zostaje wink.gif Fajne oni maja ukryte f-cje :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.